Jelly Bear Hair — działanie, opinie, cena — preparat na zdrowe włosy

Piękne włosy to zdecydowanie duże wyzwanie. Przez czynniki zewnętrze, niewłaściwą pielęgnację włosów, czy nawet jej brak, przyczyniamy się do wyniszczania struktury naszych włosów, co skutkuje między innymi suchymi, wypadającymi, łamiącymi się i szorstkimi włosami.

W kwestii pielęgnacji doskonale wiemy, że aby zadbać o nasze włosy musimy bardzo często adaptować się do ich aktualnego stanu, który na przestrzeni różnych pór roku, wymaga zmiennych metod pielęgnacji. Oprócz wizyt u fryzjera, które poprawiają ich stan wizualnie, pozbywając się uszkodzonych fragmentów, na co dzień używamy także rozmaitych preparatów na włosy, szamponów, kremów, odżywek, pianek. Doskonale wiemy też, że włos ogólnie rzecz biorąc, jest martwą formą wytworzoną przez organizm. Aby więc zadbać o ich długotrwały wygląd, nie jedynie chwilową poprawę przez zastosowanie środków chemicznych, musimy działać na włosy w miejscu ich wzrostu, od środka. W tym celu stworzono odpowiednie preparaty, które zawierają odpowiednie witaminy, substancje nawilżające i regenerujące. Oprócz ich stosowania zaleca się także zrezygnowanie z wszelakich praktyk, które każdego dnia niszczą strukturę włosów. Mowa tutaj o suszarkach, prostownicach, lokówkach. Odkąd stosowanie poszczególnych preparatów stało się modne, na rynku pojawiło się ich dziesiątki. Jedne z nich warte są polecenia i zostaną wam wskazane przez farmaceutów w aptekach, bądź polecone przez lekarza, inne zaś pozwolą sobie na wykorzystanie popularności tego typu preparatów, nie będąc w żadnej chwili warte rozważenia. Jednym takich produktów, przed którym chcielibyśmy was dziś przestrzec, jest Jelly Bear Hair.

Czym jest Jelly Bear Hair?

To żelki dla dorosłych zawierające odpowiednie witaminy i substancje, które pozytywnie wpływają na włosy, regenerując je i nadając im zdrowego wyglądu. Dlaczego preparat powstał w postaci… żelków? Producent najprawdopodobniej wykorzystał tutaj fakt zmęczenia klientek stosowaniem różnego rodzaju tabletek, czy preparatów, oferując zawarcie swoich składników w nieco mniej konwencjonalnej formie — pomarańczowych żelków. Działanie Jelly Bear Hair wykorzystuje zawartość 13 składników, spośród których część została zwiększona w ilości na tyle, by kilkukrotnie przekroczyć dzienną dawkę referencyjną. Dzięki temu w dość szybki sposób, według zapewnień producenta preparat potrafi zregenerować włosy, nadając im zdrowia, oraz zapewnić odpowiednią ochronę, nadając im blasku i odżywić ich strukturę. Wszystko wygląda więc na to, że producent, który jest w tym przypadku anonimowy, wykorzystuje tak naprawdę schematyczne działanie poszczególnych składników, które zawarte są w składzie każdego żelka. O jakich składnikach mowa?

Co zawiera się w składzie Jelly Bear Hair?

Według dość szczegółowej tabeli odnośnie do składu preparatu znajdziemy w nim aż 13 składników odżywczych: biotynę w dawce 250 mikrogramów, witaminę E (24 mikrogramy), tiaminę (2,2 mikrogramy), witaminę B6 (2,8 mikrogramy), niacynę (32 mikrogramy), kwas pantetonowy (12 mikrogramy), kwas foliowy (400 mikrogramy), witamina B12 (5 mikrogramów), cynk (10 mikrogramów), witamina A (800 mikrogramów), miedź (1 mikrogram), mangan (2 mikrogramy) oraz selen (55 mikrogramów). Część z tych składników została, jak już wspomniano zawarta w kilkukrotnie większej dawce niż dzienna referencyjna wartość spożywcza, co według producenta gwarantuje efektywne działanie Jelly Bear Hair. Dawki, których składników zostały zwiększone? Przede wszystkim Biotyny, której zawartość równa się pięciokrotnej dzienej dawce referencyjnej, witaminy E, tiaminy, witaminy B6, niacyny, kwasu pantetonowego, kwasu foliowego i witaminy B12, których dawka została zwiększona aż dwukrotnie. Pozostałe składniki zaś, czyli cynk, witamina A, miedź, mangan, selen zostały zaś zawarte w dawce równej dziennej referencyjnej wartości spożywczej. Jaki wpływ mają poszczególne składniki na działanie preparatu? I tu ponownie warto podkreślić, że to jedyne informacje na temat działania preparatu. Producent wykorzystuje działanie indywidualne składników do skomponowania opisu działania całego preparatu Jelly Bear Hair. W związku z tym nie mamy pewności, czy działanie opisywane przez poszczególne składniki, odpowiada rzeczywistemu działaniu całego preparatu. Na początku przejdźmy do składników o największej zawartości, czyli Biotyny. Jej działanie pozytywnie wpływa na ogólne zdrowie całej struktury włosów. Niacyna, Witamina E to kolejno składniki wpływające na zachowanie zdrowej skóry głowy i ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Cynk, selen, miedź i witamina a z kolei wykazują się działaniem podobnym do poprzedniej pary składników. Oprócz wpływania na zdrową skórę głowy, a także strukturę włosów, pomagają poprawić koloryt włosów, nadając im blasku. To w zasadzie wszystko, co producent mówi nam o działaniu preparatu. Podsumowując to krótko, składniki poprawiają zdrowie włosów i wpływają na ich lepszy wygląd. Nie posiadamy jednak żadnych precyzyjnych danych, które mogłoby opisać szczegółowo działanie poszczególnych elementów Jelly Bear Hair.

Jelly Bear Hair — opinie klientów i ekspertów.

Jak w przypadku wszystkich preparatów tego typu, niestety nie mamy pewności, że zawarte na stronie informacje mają jakiekolwiek oparcie w rzeczywistości. Co mówi strona internetowa? Przede wszystkim rekomenduje produkt, wykorzystując osobę fryzjera trychologa, podając nawet jego imię i nazwisko. Przeglądając jednak internet, nie znaleźliśmy takiej osoby na żadnej innej stronie, oprócz angielskiego odpowiednika polskiej strony Jelly Bear Hair. Nie możemy zatem uwierzyć w autentyczność jego osoby. Przyjrzyjmy się jednak temu, co mówi. Tak naprawdę to jedynie poleca produkt, uzasadniając to kompleksową pielęgnacją włosów ze strony Jelly Bear Hair. Oprócz całkiem efektywnego zdjęcia przedstawiającego profesjonalnie wyglądającego fryzjera, na stronie znajdziemy też podpis, który jednak jest dość trudny do rozczytania, a na nasze oko, niekoniecznie pokrywa się z podanym nazwiskiem.

Co mówią klientki?

Nie tyle skarżą się na wcześniej podejmowane bezskuteczne metody, które miały głównie na celu ukrycie uszkodzeń włosów poprzez nałożenie na nie nowego koloru, stosowania dużej ilości odżywek, czy innych suplementów diety. Według niektórych z nich pierwsze efekty widać już po zastosowaniu jednego opakowania. Włosy stają się lśniące, a także łatwiejsze w układaniu. Co znaczy po jednym opakowaniu? Wszystko wskazuje na to, że po 60 żelkach, bo tyle właśnie znajduje się w jednym opakowaniu Jelly Bear Hair. Na jak długo powinno wystarczyć 60 żelków? Według producenta na 30 dni ciągłego stosowania. Wszystko wskazuje więc na to, że należy przyjmować po jednym żelku dwukrotnie każdego dnia. Niestety nie znamy szczegółów dawkowania. Wracając do ocen klientek, na stronie znajdziemy jedynie te pozytywne, zachwalające działanie Jelly Bear Hair.

Ile kosztuje opakowanie Jelly Bear Hair?

Jedno opakowanie to równowartość 139 PLN, dwa opakowania oferowane w cenie promocyjnej to kwota 242 PLN. Jelly Bear Hair można też nabyć w większej opcji, zawierającej trzy opakowania za 298 PLN. Jeżeli chodzi o realizacje zamówienia, to za płatność z góry dostawa w paczkomacie lub kurierem zostanie wykonana za darmo. Jeśli jednak chcemy opłacić zamówienie przy odbiorze, musimy liczyć się z dopłatą 20 PLN.

Podsumowanie… Czy warto?

Jelly Bear Hair to żelki do stosowania dla dorosłych w celu regeneracji struktury ich włosów oraz nadania im blasku i zdrowego wyglądu. Preparat zawiera w pełni naturalny skład. Niestety wszystkie opisy działania i funkcjonowania preparatu, a także skład to jedynie zapewnienia, którym niekoniecznie można zaufać bez podejmowania ryzyka. Jako że w stosowaniu suplementów diety, czy innych preparatów kompletnie nie dopuszczamy ryzyka w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych czytelników, niestety nie możemy uznać preparatu Jelly Bear Hair za wart uwagi i rozważenia. Jeśli macie problem z włosami i chcecie pozbyć się tych problemów, po prostu udajcie się do apteki po pewny i oficjalny produkt, bądź skonsultujcie się z lekarzem. Nie podejmujcie ryzyka, zakupując nieznane preparaty z nieznanych i anonimowych źródeł. Nie polecamy wam Jelly Bear Hair.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz