VigraFast — preparat na poprawę stosunku seksualnego, czy warto?

Relacja seksualna kobiety i mężczyzny bywa przez wielu odbierana na swój indywidualny sposób. Współczesny świat ku naszemu nieszczęściu wykorzystuje ją od dłuższego czasu do pobudzania naszych zmysłów, za pośrednictwem reklam bądź pozostałych form, często ukazując relację seksualną jako bezwartościowy instynkt, który znamy, chociażby z życia zwierząt. To właśnie przez takie działania i nadużywania wykorzystywania treści poruszających seksualność coraz częściej zostaje ona postrzegana w niewłaściwy sposób, co również w konsekwencji przyczynia się do wykorzystywania jej w nieprzeznaczonym do tego celu.

Zdrowa relacja seksualna to jednak jeden z najważniejszych, a także podstawowych elementów w życiu każdego związku mężczyzny i kobiety. Myśląc o seksualności, nie myślimy jedynie o kontakcie płciowym, natomiast uwzględniamy każdy jej najmniejszy element. Oczywiście sam stosunek płciowy jak najbardziej jest istotnym elementem, a z punktu widzenia biologi wręcz najważniejszym, to jednak w seksualności chodzi o coś zdecydowanie więcej. Ci, którzy potrafią odpowiednio i wartościowo podejść z pewnością doskonale wiedzą, o czym mowa. W kontekście stosunku seksualnego zauważamy w ostatnich latach wysyp reklam radiowych i telewizyjnych usiłujących namówić klientów na stosowanie różnego rodzaju preparaty zwalczające różnego rodzaju problemy dotykające mężczyzn w sferze seksualnej. Niestety, owe reklamy podchodzą do sprawy bardzo prymitywnie, ograniczając się do prostackich słów i zmysłowych obrazków. W tej kwestii mamy nadzieję, że nie potrwa to jeszcze długo i producenci przestaną traktować swoich potencjalnych klientów jak zwierzęta. Fakt natomiast jest taki, że problemy w kwestii stosunku seksualnego są coraz częstszym problemem dotykającym szerokie grono mężczyzn. Doświadczają oni nie tylko problemów ze wzwodem, czy wytryskiem, ale także wielu innych, z którymi nie są w stanie uporać się na własną rękę. Wielu ze wspomnianych mężczyzn popełnia wielki błąd i wstydząc się swojego problemu albo ucieka od rozwiązania, albo szuka drogi, która zapewni mu całkowitą anonimowość w trakcie jego rozwiązywania. Ów wstyd jest właśnie efektem działania przedstawiania seksu przez media i reklamy we wspomniany prymitywny i bezwartościowy sposób. Wracając do popełnianego błędu, mężczyźni, rezygnując z wizyty u odpowiedniego lekarza specjalisty, decydują się sięgnąć na reklamowane w mediach środki wspomagające erekcję, bądź rozwiązujące ich pozostałe problemy. Co gorsza, nie nabywają oni wspomnianych środków za pośrednictwem apteki, a ponownie szukając anonimowości, zwyczajnie zamawiają je przez internet, bardzo często natrafiając na produkty, których nie powinni stosować. Za każdym razem wspominamy o aferze lekowej z połowy bieżącego roku, kiedy ujawniono dane o ogromnym procencie podrobionych leków i preparatów pochodzących ze sprzedaży internetowej. Pamiętajcie, że bycie prawdziwym mężczyzną sprowadza się także do umiejętności profesjonalnego zadbania o swoje życie, zdrowie i każdy pojawiający się z nim problem. Jeżeli jakiś się pojawi, powinniście natychmiast go rozwiązać, udając się do dobrego lekarza, który na pewno będzie w stanie wam pomóc.

Przeglądając preparaty dostępne w sprzedaży internetowej, postanowiliśmy przedstawić wam jeden z nich i na jego bazie sprecyzować, na co dokładnie należy uważać, nabywając jakikolwiek z nich. Preparat, o którym mowa nazywa się VigraFast. Jak preparat oraz jego działanie opisuje producent?

Przede wszystkim producent VigraFast zwraca uwagę na postęp medycyny, jaki dokonał się w ostatnich latach umożliwiać zastosowanie preparatów poprawiających erekcję zdecydowanie szerszemu gronu mężczyzn, którzy, aby nabyć tego typu preparat jeszcze jakiś czas temu, musieli ubiegać się o receptę. Według producenta taki wymóg postawiony był przede wszystkim z racji występujących skutków ubocznych. Producent tym samym chce nam przez to powiedzieć, że VigraFast nie niosą za sobą żadnych skutków ubocznych, skutecznie pozbywając się problemów z potencją. Preparat VigraFast w postaci kapsułek stosuje się dwukrotnie w ciągu każdego dnia, przyjmując po jednej kapsułce rano i wieczorem.

Czemu producent zawdzięcza skuteczność VigraFast?

Przede wszystkim zawartych w nim składnikom. Oto skład VigraFast: żeń-szeń, korzeń maca, L-arginina, buzdyganek naziemny. Jak działają poszczególne składniki? Zacznijmy od żeń-szenia. Według producenta jego zawartość w preparacie odpowiada za poprawę krążenia, a także poczucia większej dawki energii. Według niego działanie żeń-szenia wpływa na zwiększone uwalnianie tlenku azotu, który odpowiada za rozkurcz naczyń krwionośnych. Skutkuje to między innym tym, że preparat przyczynia się do zwiększenia napływu krwi do męskiego członka.

Korzeń maca to składnik poprawiający erekcję oraz zwiększający odczuwanie popędu płciowego. Dzięki dużej zawartości białka pozwala dostarczyć organizmowi odpowiednie aminokwasy w tym wspominaną przez producenta argininę, która również odpowiada za napływ krwi do męskiego członka.

Sama L-arginina to przede wszystkim aminokwas wspomagający wydolność erekcji, a tak jak już wspomniano, poprawia przepływ krwi w męskim członku, poprawiając erekcję.

Buzdyganek naziemny to składnik odpowiadający za poprawę libido, podniesienie poziomu testosterony, a także wzmocnienie erekcji.

Jak producent ocenia działanie preparatu VigraFast w swoich statystykach?

Według producenta VigraFast aż 96% klientów przyjmujących preparat wykazuje swoje zadowolenie z jego stosowania. Aby jednak nie pozostawić nam zaledwie jednej liczby, owe 96% zostało przez producenta sprecyzowane na 72% klientów, którzy są bardzo zadowoleni z działania VigraFast oraz 24% klientów, którzy są raczej zadowoleni z jego działania. Zaledwie 4% z nich wykazało lekkie niezadowolenie ze stosowania preparatu VigraFast. Warto zauważyć, że owe statystyki przeprowadzone i oparte zostały na rzekomo przeprowadzonych wśród klientów ankietach. Oczywiście, reakcje i opinie klientów powinny być priorytetem do oceny działania preparatu, aczkolwiek naszym zdaniem w przypadku preparatów o niepotwierdzonym pochodzeniu, składzie i jakości na sam początek niezbędnym wymogiem są także badania, których w przypadku VigraFast po prostu nie ma. W związku z tym nic nam po przeprowadzonych ankietach, które wcale nie musiały mieć miejsca, dopóki nie posiadamy naukowego dowodu na to, że preparat po pierwsze działa, a po drugie nie powoduje skutków ubocznych i nie zagraża zdrowiu stosujących go osób. Według producenta, wciąż bazującego na ankietach, pierwsze efekty największy procent stosujących, bo aż 44% zauważa w okresie 4-7 dni od rozpoczęcia przyjmowania VigraFast. Równie dużo, bo aż 31% klientów mówi zaś o przedziale 8-12 dni. Pozostałe osoby zauważają pierwsze pozytywne działanie preparatu już w ciągu pierwszych 3 dni (4%). Część z nich zauważa je natomiast dopiero w okresie późniejszym 12-17 dni (13%), 18-25 dni (6%) oraz powyżej 25 dni (2%).

Jak działanie VigraFast ocenia ekspert, seksuolog?

Przede wszystkim podkreśla działanie L-argininy i buzdyganka naziemnego w silnym połączeniu z pozostałymi składnikami preparatu VigraFast, czyli żeń-szeniem i korzeniem maca. Według owego eksperta, który na stronie podpisany jest imieniem i nazwiskiem, VigraFast to najszybciej działający preparat na runku, skutecznie poprawiający erekcję. Problem polega jednak na tym, że po sprawdzeniu sieci o takim seksuologu nie ma nawet śladu. Jest to raczej mało prawdopodobne w dzisiejszym świecie. W związku z tym pozwolimy sobie stwierdzić, że najprawdopodobniej taka postać w ogóle nie istnieje i nie ma nic wspólnego z seksuologią, a co dopiero z ekspercka ocena preparatu VigraFast. Wszystko wskazuje na to, że to zwyczajny opis produktu uformowany przez producenta w opinię eksperta, która ma na celu zmanipulowanie potencjalnymi klientami.

Jak stosowanie VigraFast oceniają klienci?

Według komentarzy zamieszczonych na stronie produktu, co do których oczywiście nie mamy potwierdzenia, klienci są bardzo zadowoleni ze stosowania preparatu. Padają słowa o ratowaniu związku z powodu niedomagania, poprawie zdolności seksualnych, poprawie wzwodu i przywrócenia zadowolenia z seksu. Co innego mogliśmy jednak usłyszeć? Chyba nie spodziewaliśmy się niczego innego po producencie.

Ile kosztuje i na jak długo wystarczy jedno opakowanie VigraFast?

Jedno opakowanie VigraFast zawiera w sobie 60 kapsułek, co zgodnie z zaleceniami do stosowania odpowiada 30 dniom kuracji. Jeżeli chodzi o cenę jednego opakowania, niestety nie można jej sprawdzić. Na stronie widnieje jednak przycisk umożliwiający nabycie opakowania za darmo? Nie wiemy, dlaczego i w jakim stopniu to prawda, ale aby się tego dowiedzieć, należy podać adres e-mail i swoje dane osobowe. Być może producent wyśle nam informacje o cenach dopiero na maila. Zdecydowaliśmy się tego jednak nie robić. Pamiętajcie. Uważajcie na produkty o nieznanym pochodzeniu. VigraFast nie posiada żadnych certyfikatów, które mogłyby potwierdzić autentyczne działanie preparatu. W rzeczywistości może się on okazać zupełnie czymś innym, niż opisuje na stronie producent. Nie polecamy wam narażania swojego zdrowia i nabywania produktu w ciemno, nawet jeśli rzeczywiście opakowanie można nabyć za darmo. Nie polecamy wam VigraFast!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz