SlimmerTime — opinie, cena, dawkowanie, działanie — preparat wspomagający odchudzanie

Odchudzanie to chyba jedna z najbardziej popularnych praktyk współczesnego społeczeństwa. Każdy z nas pragnie wyglądać najlepiej jak to tylko możliwe. Coraz częściej na czas odchudzania decydujemy się także na podjęcie zmian w stylu życia poprzez regularne treningi. Bardzo chętnie korzystamy z siłowni, basenów, bądź po prostu biegamy, czy jeździmy na rowerze na świeżym powietrzu. Wielu z nas decyduje się również na wprowadzenie restrykcyjnego stylu żywienia, stosując rozmaite diety.

Niestety nie zawsze posiadana przez nas wiedza jest wystarczająca, aby umiejętnie dostosować swoje życie tak, aby pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Takie osoby najczęściej szybko się załamują bądź zwyczajnie rezygnują z kontynuowania podjętego procesu odchudzania z racji braku ich skuteczności. Wiele z tych osób popełnia również błąd i decyduje się na rozpoczęcie stosowania preparatów wspomagających odchudzanie. Sam fakt ich przyjmowania nie jest oczywiście zły, natomiast istotne jest, aby pamiętać, że takie preparaty stosuje się wspomagająco. Nie oznacza to zatem, że samo połykanie kilku tabletek dziennie zdziała w naszym organizmie cuda. Zmiana w stylu życia, zwiększenie zużycia energetycznego, dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości pożywienia w dodatku dostosowanego zgodnie do zapotrzebowania, jest mimo wszystko sprawą kluczowa skutecznego odchudzania. Wiele osób popełnia też błąd, nabywając środki wspomagające odchudzanie przez internet. O ile z pewnością za pomocą oryginalnych sklepów internetowych aptek nie mamy czego się obawiać, ile nie powinniśmy nabywać ich z żadnych innych źródeł. Dlaczego? Wspominając aferę o fałszywych lekach sprzed kilku miesięcy, powinniśmy być świadomi, że wiele z preparatów sprzedawanych przez internet pochodzi z nielegalnych źródeł nieposiadających odpowiedniego zaplecza medyczno-technicznego, które umożliwiłoby wytworzenie skutecznie działającego preparatu. Gdyby tylko była to sfera skuteczności… Niestety, owe preparaty mogą być również niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia. Eksperymentalne składy, nieznane pochodzenie, anonimowi producenci, brak certyfikatów jakości. Wszystko to niesie za sobą olbrzymie ryzyko. Nie nabywajmy zatem preparatów za pośrednictwem apteki. Udajmy się do apteki po profesjonalny preparat bądź suplement diety. W razie wątpliwości skonsultujmy się z lekarzem, który na pewno wskaże odpowiedni produkt.

Jakiś czas temu, przeglądając internet, natknęliśmy się na produkt SlimmerTime. To przykładowy reprezentant preparatów, o których przed chwilą wspomnieliśmy. Na jego przykładzie chcielibyśmy oprzeć swoje stwierdzenia i wyjaśnić, dlaczego nie warto nabywać preparatów pochodzących z sieci. Nim jednak przejdziemy do argumentacji, przyjrzyjmy się ogólnie preparatowi SlimmerTime.


Czym jest SlimmerTime?

SlimmerTime to preparat na odchudzanie w formie kapsułek, którego głównym celem jest wprawienie stosującego w uczucie sytości, które gwarantuje zmniejszenie ilości spożywanych posiłków, a także wyeliminowanie międzyposiłkowego podjadania. Doskonale wiemy, że regularne spożywanie posiłków, bez podjadania to podstawowa zasada skutecznego odchudzania. Producent wspomina także o działaniu SlimmerTime, które eliminuje toksyny w organizmie, wspomaga jego metabolizm, a także spala tkankę tłuszczową. To właśnie gromadzenie się tkanki tłuszczowej odpowiedzialne jest za przybieranie na wadze. Według producenta SlimmerTime pozbywa się również efektu jo-jo, pozwalając stosującemu utrzymać uzyskane efekty po zakończeniu przyjmowania preparatu. Producent wspomina także o działaniu poprawiającym trawienie, a także zmniejszającym poziom cholesterolu we krwi. Według doniesień producenta SlimmerTime został stworzony przez grupę dietetyków. Zapewne ma nam przez to do powiedzenia, że preparat zawdzięcza swoją skuteczność specjalnie spreparowanemu składowi, którego istnienie zawdzięcza się wiedzy wspomnianych dietetyków. O jakim składzie mówimy?

Co zawiera się w składzie SlimmerTime?

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na oficjalnej stronie SlimmerTime, w skład preparatu wchodzi pięć głównych składników: glukomannan, zielona herbata, african mango, cykoria, chrom. Jak widać, co dodatkowo podkreśla producent, skład preparatu jest w pełni naturalny. Jak jednak producent wyjaśnia jego działanie? Pochodzący z rośliny Amorphophallus konjac glukomannan to składnik odpowiedzialny za redukowanie odczuwania głodu w organizmie poprzez zapewnianie uczucia sytości i zmniejszanie apetytu. Dodatkowo składnik blokuje wchłanianie tłuszczów w organizmie, łagodzi często towarzyszące odchudzaniu zaparcia, a także pozytywnie wpływa na redukcję poziomu glukozy i cholesterolu we krwi. Kolejny ze składników, zielona herbata charakteryzuje się poprawa funkcjonowania układu pokarmowego oraz działaniem detoksykującym organizm. Afrykańskie mango, cykoria i chrom wykazują się działaniem podobnym do wymienionych poprzednio składników. SlimmerTime to produkt, który nie tylko zapobiega nadmiernemu wchłanianiu tłuszczów, ale także oczyszcza organizm, przyspiesza jego metabolizm, eliminuje potrzebę nadmiernego spożywania posiłków i podjadania, a także redukuje poziom glukozy i cholesterolu we krwi, jednocześnie wspomagając obciążony w trakcie odchudzania układ pokarmowy.

Czy SlimmerTime naprawdę działa?

W tym celu przyjrzymy się opiniom ekspertów i klientów, którzy podjęli się jego stosowania. W roli eksperta na stronie występuje pani doktor, która wskazuje na skuteczne działanie SlimmerTime głównie z racji skupienia uwagi na wyeliminowaniu najczęstszego powodu przybierania na wadze- podjadania. Według zamieszczonego opisu preparat rzekomo został poddany analizie. Czy jednak owa analiza ograniczyła się do zamieszczenia takiej informacji na stronie? Niestety ani producent, ani ekspert nie dostarczyli nam tego, na co czekaliśmy oraz tego, czego brak automatycznie dyskwalifikuje w naszych oczach, dowolny produkt- badań i testów. Skąd możemy mieć pewność, że preparat nawet pomimo swojego skutecznego działania, o ile w ogóle to prawda, jest bezpieczny, bądź nie wyrządza w naszym organizmie bardzo poważnych szkód będących efektem skutków ubocznych jego stosowania? Niestety nie możemy być tego pewni. Co prawda producent chwali się na stronie posiadaniem adekwatnej dokumentacji, która gwarantuje brak negatywnych skutków ubocznych, a także potwierdza bezpieczeństwo preparatu. Dlaczego jednak producent miałby nie skłamać? Na to nie znajdziemy już żadnych informacji.

Co z ocenami klientów?

Klienci SlimmerTime opisując swoje zadowolenie, wskazują przede wszystkim na eliminację ciągłej chęci podjadania między posiłkami i szybkiej utracie masy ciała. Według nich SlimmerTime jest bardzo skuteczny i nie powoduje żadnych negatywnych i niepożądanych skutków ubocznych. Pod każdym komentarzem na stronie znajdują się popularne łapki, w dół i górę pozwalające innym odwiedzającym stronę na oddanie głosu. Oczywiście na stronie obserwujemy przewagę reakcji pozytywnych. Co ciekawe jeden użytkownik może wcisnąć ją dowolnie wiele razy. W tym celu wystarczy odświeżyć stronę, by móc pozytywnie ocenić produkt po raz kolejny. Takie rozwiązanie nie tylko umożliwia na być może kontrolowana ilość pozytywnych i negatywnych komentarzy, w związku z czym tych pozytywnych będzie zawsze więcej. Niestety internet to miejsce, gdzie każdy, zachowując odpowiednie środki bezpieczeństwa i anonimowości, może zrobić, co tylko chce. W związku z tym nie tylko zamieszczone komentarze mogą być zupełnie nieprawdziwe, ale i również analogicznie należy postrzegać zamieszczone pod nimi oceny. Oczywiście nie wykluczamy tego, że dla kilku osób produkt faktycznie okazał się skuteczny. Niemniej jednak nie możemy wykluczyć współistnienia negatywnych skutków ubocznych, o których niestety producent nic nie wspomina. Brak szczegółowych wytycznych badań dodatkowo nie potwierdza faktu, że produkt jest w pełni bezpieczny.

Warto pamiętać także o fakcie, że jeżeli preparat faktycznie przyczynia się do utraty nawet kilku kilogramów zaledwie kilka dni, jest to bardzo niebezpieczne i obciążające dla naszego organizmu. Odchudzanie powinno przebiegać pod dużą kontrolą odchudzającego. Każdy z nas powinien dostosować swoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne, ewentualnie zmniejszając je o tyle, aby umożliwić organizmowi kontrolowane i dość równe zmniejszanie swojej masy poprzez wzmożenie procesu spalania tkanki tłuszczowej, która pełni w naszym organizmie funkcje substancji zapasowej. Nagłe spadki masy ciała niestety nie są korzystne dla funkcjonowania naszego organizmu, szczególnie kiedy preparat nie zawiera składników, które mogłoby w jakikolwiek sposób wspierać go właśnie w tak dużych spadkach wagi. To właśnie dlatego bardzo ważna jest zbilansowana dieta, wysiłek fizyczny. To tak naprawdę jedyna w pełni bezpieczna metoda odchudzania, która umiejętnie przeprowadzona nie spowoduje żadnych poważnych skutków ubocznych. Nawet na stronie producenta znajdziemy informację o konieczności odstawienia preparatu na kilka dni bądź zmniejszenia jego dawki po kilku dniach od odstawienia w przypadku zaobserwowania spadku wagi o więcej niż 7 kg w ciągu tygodnia. Uważajcie!

Jak stosować SlimmerTime i na jak długo wystarczy opakowanie?

Jedno opakowanie SlimmerTime zawiera 60 kapsułek, co według zaleceń producenta wystarczy na miesiąc stosowania. Z tej informacji wynika także, że należy przyjmować dwukrotnie po jednej kapsułce dziennie. Każdą z kapsułek należy przyjmować 20 minut przed posiłkiem.

Ile kosztuje SlimmerTime?

Za jedno opakowanie zapłacić trzeba 149 PLN. Kupując SlimmerTime w pakiecie dwóch opakowań + jedno gratis cena wynosi 307 PLN, a w pakiecie trzech opakowań + trzy gratis cena to 479 PLN. Czy preparat jest tyle warty? Oczywiście, że nie. Dowodem na to jest przede wszystkim bardzo słabe i niepewne zaplecze medyczno-techniczne, ale i także ewidentny spadek ceny przy zakupie większej ilości. Produkt po prostu nie jest wart 149 PLN za jedno opakowanie. Bezpieczne preparaty dostępne w aptekach kosztują od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Prawie nigdy, nie przekraczają jednak 100 PLN. Niestety nie jesteśmy w stanie uzasadnić wam postępowania producenta SlimmerTime. Na pewno jednak nie jest one zgodne z rzeczywistością i nie zasługuje na pochwałę.

Ogólnie rzecz biorąc cała strona internetowa produktu to ściśle spreparowana reklama, mająca na celu zmanipulowanie klientem i zmuszenie go do zakupu produktu SlimmerTime pod wpływem emocji. Wszelkie opisy o skuteczności, opinie ekspertów i klientów niestety nie mogą zostać łatwo potwierdzone. Producent nie udostępnia wystarczającej ilości danych, które mogłyby poprzeć jego stwierdzenia. W związku z tym produkt jest na tyle mało autentyczny i pewny co do bezpieczeństwa, że na pewno nie możemy polecić go naszym czytelnikom. Uważajcie na takie preparaty i niezwykle ostrożnie dokonujcie zakupów przez internet. Mimo wszystko podobnie jak na początku chcemy namówić was do nabywania preparatów z bezpiecznych źródeł jak na przykład apteka. Pamiętajcie, że do dystrybucji w aptece nie dostałyby się preparaty, które nie posiadają odpowiednich badań i testów. Jeżeli znajdują się one w aptece, możecie być pewni, że są warte waszej uwagi, a także bezpieczne. Co równie istotne, preparatów na odchudzanie w aptekach jest naprawdę wiele. Jeżeli zatem lubicie wybierać i porównywać, macie do tego okazję. Nie dajcie się jednak nabrać na zakupy niepotwierdzonych preparatów przez internet. Nie polecamy wam SlimmerTime!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz