Re:nev Skin — opinie, działanie, skład — preparat na zdrową skórę, czy warto?

Dbanie o idealny wygląd skóry wymaga nieustannej opieki i pielęgnacji jej powierzchni. Tylko dzięki temu możemy uzyskać zadowalające nas efekty. Niestety wiele elementów naszego życia nie stoi po naszej stronie, oddziaływając na skórę w sposób negatywny.

Wszelkie działania wpływające na pogarszanie się stanu naszej skóry określa się mianem stresu oksydacyjnego. To właśnie on odpowiedzialny jest za negatywne efekty codziennego działania, które zauważamy na powierzchni skóry. Jego działanie uszkadza komórki ciała, w tym skóry, przyczyniając się do wspomagania procesów starzenia w ich negatywnych efektach. Stres oksydacyjny może być także czynnikiem odpowiedzialnym za wywołanie w naszym organizmie różnych chorób, w tym stanów zapalnych. Istnieje wiele sposobów domowych, by dbać o skórę. Większość z nich bazuje swoje działanie na oczyszczeniu skóry z toksyn, a następnie nawilżeniu jej i dostarczeniu niezbędnych składników, które przeciwdziałają negatywnym skutkom procesu starzenia się skóry. Do sposobów domowych dołącza także cała oferta gabinetów kosmetycznych i dermatologicznych, które czekają na nasze wizyty. Jednakże większość z nas zdecydowanie bardziej preferuje podejmowanie się pielęgnacji skóry bezpośrednio z domu. W tym celu, by wyjść naprzeciw klientom i spotkać się w połowie drogi pomiędzy gabinetami kosmetycznymi a sposobami domowymi, na rynku dostępnych jest bardzo wiele preparatów wspomagających regenerację skóry, oczyszczających ją i zdecydowanie poprawiających jej wygląd. Niektóre z nich to bardzo profesjonalne preparaty lecznicze. Mówimy tutaj o antybiotykach w walce z zakażeniami bakteryjnymi skóry, bądź innych żelach, które pozbywają się stanów zapalnych, pozwalając na regenerację skóry. Inne to zwyczajne kremy odżywające skórę, które potrafią poprawić jej stan, nadać elastyczności i odświeżyć jej wygląd w zmaganiu z procesami starzenia skóry. W zależności od tego, jakiego preparatu w danym momencie potrzebujemy i co jest powodem zniszczenia naszej skóry, możemy zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty po wizycie u lekarza dermatologa, bądź nabywając niektóre z nich w aptece. Niestety wśród całego grona produktów, dostępne są również takie, które należy omijać szerokim łukiem. Z racji, że na stan obecny zdecydowanie skuteczniejszym sposobem na zobrazowanie, o jakich preparatach mówimy, jest wybranie przykładowego z nich, postanowiliśmy wybrać ten, który wpadł w nasze ręce kilka tygodni temu. Opiszemy krótko jego działanie, skład oraz dlaczego należy uważać na sam preparat, jak i wszelkie podobne.

Preparatem, o którym mówimy, jest Re:nev Skin, który według opisów producenta na stronie internetowej nie tylko zwalcza objawy działania stresu oksydacyjnego, ale i także oczyszcza skórę z wszelkich szkodliwych dla niej substancji, nawilża, odżywia jej powierzchnię, nadając jej elastyczności i jędrności. Zaburzenie stanu równowagi między wolnymi rodnikami a przeciwutleniaczami to jednak podstawowe zadanie preparatu Re:nev Skin, z racji, że jest ono największym powodem większości z objawów złego stanu skóry. Stosowanie Re:nev Skin według producenta pozwala na ochronę komórek skóry przed działaniem stresu oksydacyjnego, a także poprawę kolorytu skóry. Głęboko działająca formuła Re:nev Skin dodatkowo wnika w niższe warstwy skóry, wpływając na niwelowanie powstałych już zmarszczek, jednocześnie zapobiegając tym, które mogłyby wytworzyć się dopiero w najbliższej przyszłości. Aby zwalczać najczęstsze objawy wizualne na skórze, preparat dodatkowo oczyszcza jej powierzchnię, otwiera pory i odpowiada za wydzielanie odpowiedniej ilości sebum. Czemu preparat zawdzięcza takie działanie? Według producenta wszystko ogranicza się do składników, które zawiera Re:nev Skin.

Co zawiera się w składzie Re:nev Skin?

Producent chwali się tutaj niezwykłym i opatentowanym składem Re:nev Skin Hi-Fix Complex, który zawiera kwas hialuronowy, kwas L-askorbinowy, biotynę, kolagen, glukonian cynku. Jak działają poszczególne składniki? Zacznijmy od początku. Kwas hialuronowy wykazuje się działaniem pobudzającym tworzenie się nowych i zdrowych komórek, jednocześnie dbając o dobre nawilżenie skóry, wpływając na likwidację jej zmarszczek, wygładzenie i uelastycznienie. Kwas L-askorbinowy chroni organizm przed negatywnym działaniem ze strony stresu oksydacyjnego, chroni skórę przed promieniowaniem i zmarszczkami, a także poprawia jej koloryt. Biotyna to składnik zapobiegający łojotokowi, a także odżywia komórki skóry. Za odnowę komórek skóry i powstawanie nowych w preparacie Re:nev Skin odpowiada kolagen, który dodatkowo wspiera proces nawilżania i uelastyczniania skóry. Na koniec zostaje nam już tylko glukonian cynku, którego działanie ogranicza się do oczyszczania skóry z toksyn, wpływając na poprawę jej stanu ogólnego. Jak widać, skład preparatu jest dosyć prosty, a działanie śmiało można określić mianem kompleksowego. Jednakże nie wszystko jest takie proste, jak się wydaje.

Re:nev Skin — czy na pewno działa?

Nie. To chyba najlepsza odpowiedź, jakiej można w tym wypadku udzielić. Re:nev Skin należy do grona prepartów, których działania nikt, ani nic nie potwierdziło. Dlaczego? Po pierwsze, przeglądając stronę produktu, nie trafimy na żadne doniesienia na temat przeprowadzonych testów i badań odnośnie do sposobu działania i ingerencji produktu na organizm stosującego. Wszystko wskazuje zatem na to, że preparat nie posiada takich badań, bądź wykazały one negatywny rezultat. Wydaje się, że takie przynajmniej są najbardziej logiczne przyczyny wyjaśniające brak informacji o badaniach. Pamiętajmy, że brak testów zazwyczaj wiąże się także z brakiem certyfikatów w kontekście działania, bezpieczeństwa, ale i także, chociażby standardów w procesie produkcji preparatu. Co z tego, że producent gwarantuje nam dołożenie wszelkich starań, by preparat był bezpieczny, jeżeli wciąż nikt nie może tego potwierdzić rzeczywistymi badaniami. Naszym zdaniem zdecydowana większość potencjalnych klientów nie chce ryzykować w ciemno i podejmować się stosowania preparatu, który nie wiadomo czy zadziała, a mało tego być może jedynie pogorszy aktualny stan skóry w przypadku szczególnych przypadków pacjentów.

Opinie ekspertów i klientów?

Brak. To kolejne słowo, które doskonale określa stan rzeczy. Produkt wykorzystuje rzekomego eksperta profesora, który określa preparat mianem przełomu w działaniu przeciwko stresowi oksydacyjnemu. Jaką wartość merytoryczną ma jednak zamieszczony opis? W naszych oczach żadną. Nie tylko nie znajdziemy żadnego potwierdzenia, że taka postać w ogóle istnieje, ile też po prostu możemy przypuszczać, że zamieszczony opis jest zupełnie nieautentyczny. Podobnie zresztą do opinii konsumentów. Nawet jeśli niektóre z nich rzeczywiście mogą okazać się prawdziwe, wciąż pozostaje fakt, że na stronie zamieszczono jedynie pozytywne komentarze. Doskonale wiemy, że wystarczy wybrać odpowiednie maile i uznać, że produkt jest w 100-procentach skutecznych. Nie tędy jednak droga. W związku z tym należy podchodzić do zamieszczonych opinii bardzo ostrożnie i po prostu nie wierzyć we wszystko, co się w nich znajduje.

Kolejnym problemem jest także samo działanie przeciwko stresowi oksydacyjnemu. Warto wspomnieć, że do poprawy stanu naszej skóry, szczególnie w towarzystwie stresu oksydacyjnego, nie wystarczy po prostu przyjmować preparatu, co zaleca producent Re:nev Skin. Aby cieszyć się faktycznymi efektami, należy podjąć również działania z naszej strony, które mogą ograniczyć negatywny wpływ różnych czynników. Co należałoby zrobić? Przede wszystkim to wyeliminować z naszej codzienności elementy, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Mowa tutaj o używkach, w tym papierosów i alkoholu, niewłaściwej i często bezwartościowej diecie spożywanej w pośpiechu. Bardzo ważne jest także podjęcie się aktywności fizycznej, która pobudza organizm do działania, tym samym przyczyniając się do poprawienia metabolizmu oraz jego wydolności. Kolejnym elementem jest także unikanie nadmiernej ilości stresu, który ma destruktywny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale i stan psychiczny. Jeżeli podejmiemy się takich kroków, w dodatku zaczniemy stosować odpowiednie preparaty, najlepiej sprawdzone, zalecone przez lekarza, bądź dostępne w aptekach, dajemy sobie rzeczywiste szanse na poprawę stanu naszego organizmu, w tym także skóry. Nie wierzmy jednak w cudowne działanie niesprawdzonych preparatów ja Re:nev Skin.

Ile kosztuje Re:nev Skin?

Za jedno opakowanie Re:nev Skin trzeba zapłacić aż 139 PLN, 242 PLN za dwa i 298,98 PLN za trzy. Warto dodać, że każde opakowanie zawiera 60 kapsułek, co odpowiada kuracji trwającej miesiąc.

Jaka jest nasza opinia?

Niestety nie możemy z czystym sumieniem polecić wam Re:nev Skin. Preparat nie gwarantuje swojego bezpieczeństwa, a także jego cena zdecydowanie nie odpowiada rzeczywistości, z jaką zmierzyć musi się jego producent. Nie wiemy, dlaczego producenci tak nieznanych i naprawdę niesprawdzonych preparatów, żądają za nie takich kwot. Niektóre profesjonalne preparaty nie przekraczają kwoty 100 PLN. Dlaczego Re:nev Skin sobie na to pozwala? Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Dbając jednak o ogólne bezpieczeństwo potencjalnych klientów, zdecydowanie odradzamy stosowanie Re:nev Skin, a także preparatów podobnych. Nie polecamy wam Re:nev Skin.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz