PeniSizeXL — preparat na problemy z erekcją

Problemy związane z seksualnością człowieka są powszechne w społeczeństwie od dawna. Wraz ze wzrastającym rozwojem medycyny coraz częściej udaje się wynaleźć bardziej skuteczne metody, które pozwalają nam na pozbycie się ich z naszego życia. Seks to bardzo istotny element ludzkiego życia. Nie tylko z punktu widzenia biologi, gdzie zapewnia dalsze istnienie populacji, a także ich rozwój, ale i także zdrowej relacji.

Seksualność to jeden z wielu elementów, który pozwala na poprawę zdrowej relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Współczesny styl życia jest jednak bardzo szybki. Niedobór aktywności fizycznej, nieregularne i niepełnowartościowe żywienie, nadmiar stresu i przeładowanie obowiązkami, to bardzo często czynniki wpływające na pogorszenie się stanu naszego organizmu, w tym także naszych możliwości seksualnych. Coraz częściej mężczyzn doświadcza problemów ze wzwodem, bądź wytryskiem, a także wieloma innymi elementami, które zaburzają relację seksualną.

Naturalnym działaniem, które należałoby podjąć w przypadku zaobserwowania jakiegokolwiek z wyżej wymienionych problemów, a także każdego innego, to złożenie wizyty u odpowiedniego lekarza specjalisty, na przykład urologa. Niestety wraz z utratą należytej wartości seksualności w oczach współczesnego społeczeństwa, bardzo często kreuje się ją i sprowadza do prymitywnych i instynktownych reakcji i zachowań. Producenci preparatów wykorzystują ten fakt, stosując w swoich reklamach techniki wpływające na nasze zmysły i pożądanie. Dobrze znamy prymitywne reklamy ograniczające się do haseł “kiedy konar nie chce zapłonąć”. Na skutek takiego kreowania seksualności, nie tylko traci ona powszechną wartość, ale i także staje się powodem, że większość mężczyzn wstydzi się zabrać za swój problem, aby rozwiązać go profesjonalnymi metodami. Aby uniknąć kontaktu z lekarzem, który z pewnością natychmiast wskazałby odpowiedni sposób działania w danej sytuacji, mężczyźni poszukują preparatów na poprawę erekcji, które dostępne są w powszechnej sprzedaży. Niestety, wielu z nich nie zważając na ryzyko, nabywa je także za pośrednictwem sieci, desperacko podejmując stosowanie eksperymentalnych środków, które wpływając na ich zmysły, obiecują im niezwykłe efekty. Czego coraz częściej mężczyźni poszukują w internecie? Przede wszystkim środków powiększających ich członki, poprawiające wzwód, a także wytrysk. Wiele ze wspomnianych preparatów to naprawdę niebezpieczne kapsułki bądź tabletki, które nie tyle bardzo często nie działają, ile również nie posiadają odpowiedniej certyfikacji i dowodów na przeprowadzenie żadnych badań. Jednym z przykładowych preparatów przeznaczonych na poprawę doznań seksualnych jest PeniSizeXL. Aby wyjaśnić wam, dlaczego należy uważać na tego typu preparaty, postanowiliśmy przybliżyć wam jego działanie, a także opinie, jakie pojawiają się w kontekście skuteczności preparatu.

Co to jest PeniSizeXL i jak działa?

Opisując działanie preparatu PeniSizeXL, producent wykorzystuje teorię o postrzeganiu swojego członka przez mężczyzn. Według niego, w ciągu wielu lat zakorzeniono w społeczeństwie, że o zdolnościach seksualnych decyduje rozmiar męskiego członka. W związku z tym również wśród kobiet powszechna jest ta teoria, która przyprawia mężczyzn często do kompleksów, a także stawia przed nimi ogromne wyzwanie w przyprawieniu swojej partnerki o zadowolenie. Wykorzystując takie założenie, producent przedstawia swój preparat jako skuteczne rozwiązanie tego problemu właśnie poprzez zapewnienie mężczyźnie środka, dzięki któremu będzie w stanie sprostać wspomnianemu wyzwaniu. Producent oczywiście popiera wszystko rzekomo przeprowadzonymi badaniami przez różne portale dla kobiet na temat ich satysfakcji seksualnej w kontekście wielkości męskiego członka. Co obiecuje swoim klientom producent PeniSizeXL? Przede wszystkim powiększenie rozmiarów, poprawę i wzmocnienie erekcji, zwiększenie kontroli nad wytryskiem, czy ogólnie zwiększenie popędu seksualnego i doznań wynikających z podejmowanej aktywności seksualnej.

W jaki sposób uzasadnia nam, że preparat naprawdę działa?

Przedstawiając informację na temat specjalnie spreparowanej formuły PeniSizeXL, której składniki pozwalają na poprawę uwalniania tlenku azotu, który pozwala na zwiększenie ilości napływającej do członka krwi, co przekłada się na zwiększenie jego rozmiarów. Według producenta PeniSizeXL zawiera także odpowiednie składniki, których działanie zapobiega problemom ze wzwodem, a także przedwczesnym wytryskiem. Przypisując swojemu preparatowi skuteczne działanie, producent gwarantuje także znacznie lepsze doznania seksualne.

Co zawiera się w składzie PeniSizeXL?

Opisując skład preparatu, producent wskazuje unikalność zawartej w nim formuły składników, która powstała rzekomo pod okiem wykwalifikowanej kadry ekspertów. Niestety o wspomnianym zespole ekspertów nie znajdziemy na stronie ani jednego słowa więcej. Mając jednak doświadczenie w analizowaniu setek różnego rodzaju preparatów dostępnych w sprzedaży internetowej możemy jednak śmiało wątpić w zapewnienia producenta. Nie mamy żadnego potwierdzenia, które pozwoliłoby nam obdarzyć go kredytem zaufania. Co zawiera się w składzie PeniSizeXL? Oto skład preparatu: tribulus terrestris, muira puama, żeń-szeń, korzeń maca, liść damiana, barszcz zwyczajny. Przejdźmy teraz do opisywanego działania każdego z wymienionych składników.

Tribulus Terrestris to składnik odpowiedzialny za wspomaganie zwiększonego uwalniania tlenku azotu, który wpływa na napływanie do ciał jamistych męskiego członka większej ilości krwi, co daje efekt powiększenia jego dotychczasowych rozmiarów. Co więcej, tribulus terrestris wpływa równocześnie na zwiększenie poziomu testosterony, a także pobudza proces odpowiedzialny za wytwarzanie i dojrzewanie plemników w organizmie.

Muira Puama odpowiada za przeciwdziałanie różnego rodzaju zaburzeń seksualnych. Jej działanie pozwala na skuteczne przeciwdziałanie przedwcześnie występującym wytryskom, a także zaburzeniom erekcji.

Kolejny ze składników, żeń-szeń wpływa na podniesienie libido, a także na zwiększone wydzielanie tlenku azotu, który jak już wspomniano w przypadku jednego z wcześniejszych składników, zwiększa napływ krwi do męskiego członka zwiększając jego dotychczasowy rozmiar.

Korzeń maca jest przede wszystkim odpowiedzialny za zaopatrzenie organizmu w aminokwas argininę, która wpływa na zwiększony dopływ krwi do męskich narządów. Producent wspomina także, że korzeń poprawia produkcję spermy i pomaga w utrzymaniu dłuższej erekcji, zwiększając także popęd seksualny.

Liść Damiana podobnie jak poprzednie składniki odpowiada za zwiększanie libido, a także eliminowanie problemów z erekcją w trakcie stosunku.

Barszcz zwyczajny, czyli ostatni z wymienianych przez producenta składników odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych w narządach płciowych, do poprawia zdrowie seksualne.

Jak łatwo możemy zaobserwować, producent dość ambitnie podchodzi do zaprezentowania pozytywnego działania swojego preparatu PeniSizeXL. Co jednak niepokojące, nie mamy żadnego potwierdzenia, że wymienione składniki są jedynymi elementami składu całego preparatu. Niestety nie posiadamy na to odpowiednich dowodów. Nie wiemy też, czy zawarta formuła jest bezpieczna, co związane jest z wcześniej wspomnianym brakiem oficjalnych badań i testów, do których nie mamy dostępu. Nie posiadamy także spisu ewentualnych skutków ubocznych bądź przeciwwskazań do zastosowania u pacjentów, chociażby uczulonych na niektóre składniki, zarówno te wymienione, jak i być może te, których producent nie uwzględnił na swojej stronie.

Co o PeniSizeXL sądzą eksperci?

W ramach eksperta na stronie preparatu PeniSizeXL znajdziemy doktora Johan Martinova. Już na samym początku warto wspomnieć, że to powszechny i doskonale znany chwyt marketingowy. Owa postać może nie mieć nic wspólnego z preparatem PeniSizeXL, a nawet nie istnieć. Zajmijmy się jednak tym, co rzekomy ekspert mówi o preparacie. Jego zdaniem odpowiedni rozmiar męskiego członka odpowiada za zapewnienie jego partnerkom odpowiedniego zadowolenia seksualnego, w związku z czym rekomendowany preparat PeniSizeXL jest jak najlepszym rozwiązaniem. Opierając swoje zdanie na badaniach, ekspert mówi o skutecznym powiększeniu męskiego członka o kilka centymetrów, a także o poprawieniu doznań seksualnych i wyeliminowaniu wspomnianych problemów z erekcją. Ekspert podkreśla także istotę bezinwazyjnego działania preparatu w przeciwieństwie do podejmowanych przez niektórych operacji, czy innego rodzaju zabiegów.

Zamieszona opinia sprawia wrażenie dość autentycznej, w związku z czym wielu z nas może skutecznie pozbawić dalszych wątpliwości. Nie mamy stu procentowej pewności, że zamieszony na stronie opis nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Jednakże nie dysponujemy także odpowiednimi materiałami i dowodami, które mogłoby 100 procentowo potwierdzić ich autentyczność. W związku z tym chcielibyśmy jedynie zaapelować o zachowanie szczególnej ostrożności co do preparatu PeniSizeXL, a także preparatów podobnych.

Jak do PeniSizeXL odnoszą się klienci?

Zamieszczone na stronie produktu opinie konsumentów opisują skuteczne powiększenie rozmiarów członka, a także pozbycie się problemów z erekcją. Co więcej, stosujący preparat przyznają, że zapewnione przez PeniSizeXL efekty działania, nie tylko poprawiły ich życie seksualne, ale także wpłynęło na poprawę relacji z partnerką, bądź żoną. W większości przypadku obserwuje się także poprawę samozadowolenia i pewności klientów stosujących PeniSizeXL. Wszystko wskazuje na to, że PeniSizeXL naprawdę działa. Niestety podobnie jak w przypadku opinii eksperta, także tutaj nie posiadamy odpowiednich dowodów, że zamieszczone opinie klientów są autentyczne. Dobrze wiemy, że ich spreparowanie na potrzeby marketingowe strony nie jest niczym trudnym. Co prawda na stronie znajdziemy możliwość oddawania głosu o pozytywnym i negatywnym wydźwięku ze strony czytających opinie klientów. Na stronie wyraźnie widać, że zdecydowana większość pozytywnie ocenia zamieszczone komentarze. Warto jednak wspomnieć, że zastosowanie takiej funkcji może mieć jedynie cel manipulacyjny, a wyniki są nieustannie kontrolowane, by sprawiały wrażenie, że preparat posiada duże zaufanie swoich klientów.

Jak dawkować preparat PeniSizeXL?

Stosując się do zaleceń dawkowania zawartych na stronie, należy stosować codziennie dwukrotnie po jednej kapsułce. Obie z nich należy spożywać 20 minut przed posiłkiem. W przypadku dni, w których podejmujemy się aktywności seksualnej, producent zaleca zastosowanie drugiej kapsułki 30-40 minut przed stosunkiem, w zamian za przyjęcie jej przed posiłkiem.

Na jak długo wystarczy opakowanie PeniSizeXL i ile kosztuje?

Jedno opakowanie preparatu PeniSizeXL zawiera 60 kapsułek. Stosując je regularnie zgodnie z zaleceniem, jedno opakowanie powinni wystarczyć na 30 dni stosowania. Jeżeli zdecydujecie się nabyć preparat, za jedno opakowanie musicie zapłacić 169 PLN, 310 PLN za dwa oraz 507 za cztery, w tym jedno gratis. Zwracając uwagę na dość wysoką cenę, porównując ją z dostępnymi w aptekach preparatami, należy uznać ją za nieuzasadnioną. Dlaczego producent żąda takiej kwoty za preparat o niepotwierdzonym działaniu? Być może chce jedynie zagrać na emocjach swoich potencjalnych klientów, a przy okazji zarobić odpowiednio dużą sumę pieniędzy. Uważajcie na takie preparaty. Zanim zdecydujecie się na zakup PeniSizeXL, na początku zapoznajcie się z ofertą dostępną w aptekach.

Co możemy powiedzieć w podsumowaniu?

Niestety nie wiemy, jak naprawdę jest z preparatem PeniSizeXL. To właśnie główny powód, dla którego nie polecamy wam eksperymentowania z żadnym niepewnym preparatem pochodzącym z internetu. Anonimowość produktu i producenta sprawia duże niebezpieczeństwo dla waszego zdrowia. W związku z tym bardzo często podejmując stosowanie niewłaściwego preparatu na dotykający was problem, możecie jedynie pogorszyć swoją sytuację. Jeżeli chcecie rozwiązać sprawę odpowiedzialnie i po męsku, złóżcie w najbliższym czasie wizytę lekarzowi, który na pewno profesjonalnie pomoże wyleczyć wam dotykające was dolegliwości. Nie wahajcie się. Niestety nie możemy polecić wam stosowania preparatów pochodzących z internetu. Nie polecamy wam także samego PeniSizeXL.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz