Skuteczne rozwiązanie na wieczne problemy z nadwagą- Reducer Thermo Extreme opinie

Reducer Thermo Extreme opinie – nadwaga towarzyszyła mi od dzieciństwa

Jestem jedną z wielu osób, które zmagają się z nadwagą od dzieciństwa. Wszystko było w porządku, dopóki nie zaczęłam brać leków na alergię – po nich zaczęłam tyć. Zawsze wyglądałam na pulchną dziewczynkę, a później nastolatkę. Czułam się nieatrakcyjnie, więc nawet nie myślałam o tym, że mogłabym mieć chłopaka. Rzuciłam się więc w wir nauki. Po maturze przestraszyłam się swoją wagę i udało mi się schudnąć. Po czterech latach doznałam kontuzji barku i w ciągu roku znów bardzo przytyłam. Po następnych trzech latach znów schudłam i udało mi się utrzymać właściwą wagę aż do czasu ciąży.

Reducer Thermo Extreme opinia – walka z nadwagą po ciąży…

Kiedy urodziłam, starałam się za siebie zabrać, jednak wciąż tylko tyłam. Przy wzroście 162 cm ważyłam niemal 80 kg. Diety, ruch – nic nie skutkowało. Czułam się fatalnie. Łatwo się męczyłam, a problem stanowiło nawet zawiązanie butów. Walczyłam i płakałam, bo nic nie przynosiło skutków. Miałam nawet wrażenie, że im bardziej mi zależy, tym bardziej organizm zatrzymuje tłuszcz i magazynuje jego kolejne pokłady. Jadłam rozsądnie, nie głodząc się, tylko starałam się dostarczać organizmowi niezbędne składniki. chodziłam na spacery, jeździłam na rowerze, ćwiczyłam, uprawiałam nordic walking. I nic… Ruch nie wpłynął pozytywnie na mój wygląd. nie mogłam już na siebie patrzeć. To sprawiało, że coraz częściej miewałam chandrę i niechętnie jeździłam do miasta. Wstydziłam się swojego wyglądu. Wydawało mi się już, że nie jest mi dane zrzucić choć tej największej nadwagi. Nie zależało mi już na talii osy, ale na max 60 kg.

Pewnego dnia przeczytałam w sieci o Reducer Thermo Extreme. Pomyślałam, że jedno, co mam do stracenia, to nadliczbowe kilogramy i postanowiłam zacząć stosować ten środek. Przeczytałam ulotkę i zaczęłam stosować preparat dokładnie zgodnie z zaleceniami.

Reducer Thermo Extreme opinie – nareszcie waga zaczęła spadać…

W pierwszym tygodniu zauważyłam, że o wiele łatwiej wytrzymać mi bez podjadania. To była wcześniej istna zmora i prawdziwa męka, a teraz raptem między posiłkami przestałam odczuwać głód i ochotę na słodycze. Po dwóch tygodniach odniosłam wrażenie, że ulubione spodnie są jakby odrobinkę mniej obcisłe. Zważyłam się i okazało się, że straciłam 3 kg! Nie mogłam uwierzyć, więc poszłam do przychodni i zważyłam się na drugiej wadze. wynik był podobny!

Po kolejnych dwóch tygodniach zauważyłam waga wciąż spadała, a mi było coraz łatwiej szybciej chodzić.

Po dwóch miesiącach przestały mnie boleć plecy. Wcześniej podejrzewałam, że bolą mnie w związku z nadwagą i teraz okazało się, że miałam rację! Polepszyło się też moje samopoczucie.

Po raz pierwszy od dawna kupiłam sobie spodnie mniejsze, niż przez ostatnich 6 lat – mogłam się już nie tylko wbić, ale ubrałam je bez trudu i w dodatku wyglądałam w nich całkiem nieźle.

Reducer Thermo Extreme opinia – zupełna metamorfoza, której pragnęłam od dawna

W ciągu około pół roku straciłam niemal 20 kg bez dodatkowych wyrzeczeń i nie torturując się ćwiczeniami ponad siły – normalnie: spacery, rower, lekki trucht. Trzymałam się tego, co sprawiało mi przyjemność.

Obecnie ważę upragnione 60 kg, ale wciąż biorę Reducer Thermo Extreme. Wierzę, że uda mi się równie łatwo stracić jeszcze 5 kg, by osiągnąć wagę optymalną. Z Reducer Thermo Extreme uda mi się to już bardzo niedługo.

Informacje i zdjęcia pobrane zostały z oficjalnego sklepu Reducer Thermo Extreme – https://reducerthermoextreme.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz