Skuteczny środek na przedwczesne łysienie – Vital Hair opinie i recenzje

Vital Hair opinie – Przed skończeniem 30 lat pojawiły się u mnie pierwsze oznaki łysienia. Czułem się z tym okropnie. Młody facet z zakolami to na pewno nieprzyjemny widok.

Co gorsza to nie była wina genetyczna, gdyż w mojej rodzinie takich przypadków wcześniej nie było. Szczerze mówiąc nie wiem, co było przyczyną, że moje włosy zaczęły wypadać. Na co dzień prowadzę zdrowy tryb życia i mam fajną, spokojną pracę. Także nie uważałem, że mój tryb życia mógł mieć na to wpływ. Ale nie miałem zamiaru siedzieć z założonymi rękoma i czekać, aż wyjdą mi wszystkie włosy. Postanowiłem działać.

Vital hair opinia – Na pierwszy ogień poszły szampony do włosów wypadających.

Przerobiłem 2 szampony różnych marek, ale po zużyciu całego opakowania każdego z nich efekty były, ale tylko na prospektach promujących dany produkt. Najlepsze, że po jednym z nich nabawiłem się łupieżu. No po prostu spełnienie marzeń – na skroniach brak włosów, a tam gdzie jeszcze coś zostało sypiący się łupież. Dlatego to była ostatnia próba z “super” szamponami. Najwidoczniej moja skóra nie odpowiadała na środki zawarte w szamponach. Może przy samym wypadaniu dałyby jakieś efekty. Mi nie pomogły. To, że moje doświadczenia z szamponami nie przyniosły efektów, nie znaczyło, że nie zacznę szukać innego sposobu na mój problem. Postanowiłem spróbować odżywki do wypadających włosów. I tu muszę przyznać był mały plusik, ponieważ włosy zaczęły wypadać w mniejszej ilości. Ale jednak wypadały, a do tego zakola zostały i nic się we tym miejscu nie pojawiło. Następna nieudana próba.

Vital hair opinie – Po tych nieudanych próbach postanowiłem znaleźć osobę, która miała ten sam problem i zwalczyła go skutecznie. O pomoc poprosiłem moją siostrę. Na szczęście miała ona znajomego, który przeszedł przez podobny problem do mojego. Siostra wzięła od niego nazwę produktu, który pomógł mu skutecznie. Były to kapsułki na łysienie i porost włosów VitalHair Advanced.

Musiałem przyznać, że nie brałem pod uwagę łykania suplementów. Jednak postanowiłem wypróbować te kapsułki. I tak nie miałem już nic do stracenia. Po zakupie tych tabletek dokładnie przeczytałem ulotkę i zacząłem przyjmować 2 kapsułki dziennie – zgodnie z zaleceniami producenta. Po wcześniejszych doświadczeniach nie robiłem sobie wielkich nadziei. Jednak pozytywnie zaskoczyłem się. Już po kilku tygodniach moje włosy przestały wypadać i zrobiły się o wiele gęstsze. Ale to nie wszystko – moje zakola zaczęły się zmniejszać. Nie wierzyłem własnym oczom. Po około 2-3 miesiącach stosowania tabletek VitalHair Advanced pozbyłem się okropnych, łysych placków na mojej głowie.

Po lewej, moje zdjęcie przed podjęciem kuracji. Wiem, że moja łysina nie była jeszcze tak widoczna ale bardzo szybko postępowała. Z prawej zdjęcie po zakończeniu kuracji vitalhair. Włosy rosną mi szybciej, pojawiło się też wiele tak zwanych baby hair które z troską zapuszczam dalej. Dziękuje mojej kobiecie, za bycie cierpliwym fotografem. 🙂

Vital Hair opinia – Po moim doświadczeniu szczerze mogę polecić kapsułki VitalHair Advanced.

Ten produkt jest niebywale rewelacyjny. Nie zdawałem sobie sprawy, że suplementy diety mają tak skuteczne działanie. Szampony czy odżywki mogą się sprawdzić, jeśli chcemy poprawić kondycję włosów, ale jeśli mamy do czynienia z wypadaniem dużej partii włosów i łysieniem to jedyne co pomaga to VitalHair Advanced. Efekty są powalające, a do tego nie trzeba czekać na nie w nieskończoność.


 

VitalHair dostępny jest między innymi na stronie producenta TUTAJ

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz