Amlan Forte — działanie, skład, opinie — produkt wspomagający odchudzanie

Preparaty na odchudzanie to obecnie chyba jedne z najbardziej popularnych suplementów diety, które nabywamy, by wspomóc się w walce z dodatkowymi kilogramami. Bardzo często zapominamy jednak, że ważniejsze od przyjmowania odpowiednich preparatów, jest znalezienie przyczyny naszego przybierania na wadze. W przeciwnym wypadku nawet stosując preparat, bardzo często nie mamy co liczyć na żadne zmiany, a jedynie wyrządzone sobie ewentualnie szkody zdrowotne.

Siedzący tryb życia, wymuszony na wielu przez współczesne realia jest jednym z głównych powodów nadwagi, a nawet otyłości. Na naszej drodze staje bardzo często praca, obowiązki rodzinne, a także rozmaite inne powody. Dodatkową przeszkodą w utrzymywaniu zdrowia organizmu oraz szczupłej sylwetki jest jedzenie, które spożywamy, bardzo często w pośpiechu połykając nieprzemyślane zbędne i nieużyteczne dla ciała kalorie, które skutkują przybieraniem na wadze. Stosując odpowiednią dietę, a także stosując regularną aktywność fizyczną, możemy poszukiwać wsparcia w dostępnych na rynku preparatach. W takim wypadku mogą one okazać się bardzo pomocne. Mimo wszystko wciąż musimy uważać na preparaty, których działanie jest wątpliwe i niekoniecznie skuteczne. Jednym z preparatów, którym chcielibyśmy się dziś zająć, jest Amlan-Forte.

Czym jest Amlan-Forte i jak działa?

Amlan Forte to kolejny z preparatów na odchudzanie. W opisie preparatu znajdziemy informację o skutecznym działaniu, które przejawia się poprzez możliwość zrzucenia nawet 14 kg w trakcie stosowania Amlan-Forte. Co więcej, producent zapewnia nas o braku ryzyka zaistnienia efektu jo-jo, który bardzo często jest dla odchudzających jeszcze większym problemem, niż sam proces zrzucania wagi. Dzięki zawartości Amli- indyjskiego agrestu preparat wspiera metabolizm organizmu i przyczynia się do zwiększenia spalania tkanki tłuszczowej. W efekcie takiego działania Amlan Forte przyczynia się do znikania boczków, fałd na brzuchu, wpływa na zgrabny wygląd pośladków, płaski brzuch, a także ujędrnia piersi, poprawia koloryt skóry i wzmacnia włosy. Preparat wydaje się zatem nie tylko pozytywnie wspomagać redukcję masy ciała, ale także poprawia zdrowie organizmu poprzez usuwanie toksyn i poprawę metabolizmu. Czy to prawda?

Skład — co zawiera preparat Amlan Forte?

Nim przejdziemy do oceny preparatu oraz zapoznania się z opiniami na jego temat, zwróćmy na chwilę uwagę na skład Amlan Forte. Oprócz wspomnianej już Amli, w dawce 800 mg na jedną tabletkę, preparat zawiera jeszcze inne składniki, o których niestety nie wiemy nic. Producent nie podaje szczegółowego składu preparatu, zapewniając jedynie jego 100-procentowy naturalny skład. Mimo wszystko chyba zarówno Państwo, jak i my, wolelibyśmy wiedzieć, co zawiera preparat, przed podjęciem decyzji o jego zakupie.

Amlan w oczach specjalistów i klientów — czy warto ryzykować?

Niestety, podobnie jak w przypadku wielu preparatów z tej samej dziedziny, Amlan Forte nie posiada autentycznego zaplecza, które mogłoby potwierdzić zamieszczone na stronie internetowej produktu informacje na temat jego faktycznego działania oraz przebadania wpływu na organizm w warunkach klinicznych. Producent mimo wszystko chwali się potwierdzonym przez badania działaniem amli, czyli głównego składnika preparatu. Tym samym wykorzystuje to do pominięcia faktu, że być może preparat Amlan Forte wcale nie został poddany odpowiednim badaniom. Oprócz producenta, na stronie znajdziemy także zapewnienia podpisanych imieniem i nazwiskiem poszczególnych osób, które udzieliły swojego zdania na temat działania Amlan Forte. Mimo wszystko, korzystając z faktu, że w internecie wciąż można napisać wszystko bez większych konsekwencji, nie znajdziemy żadnego potwierdzenia, że zamieszczone te osoby faktycznie istnieją, a co więcej, że faktycznie posiadają odpowiednie uprawnienia do wyrażania swojej opinii w roli ekspertów. Wszyscy z nich prezentują jednak treści o skuteczności działania Amlan Forte u stosujących go osób.

Z zamieszczonych opinii klientów oczywiście nie wynika nic innego, jak to, że preparat faktycznie działa. Czego jednak mogliśmy spodziewać się po komentarzach zamieszczonych na oficjalnej stronie produktu? Przeglądając natomiast przeglądarkę w poszukiwaniu nieco bardziej obiektywnych opinii, a także komentarzy klientów natknęliśmy się jednak na duży podział zdań. O ile większość tekstów to teksty recenzenckie, które najprawdopodobniej od początku miały za założenie pozytywną ocenę preparatu Amlan Forte, o tyle z komentarzy zawsze można dowiedzieć się bardzo ciekawych faktów.

Oprócz licznych pozytywnych opinii, spośród których zapewne to działanie czysto-marketingowe, pomiędzy bardzo łatwo natrafić także na komentarze, które zwracają uwagę na poważne skutki uboczne, pojawiające się u klientek przyjmujących Amlan Forte. Mowa tutaj na przykład o bólach żołądka. Co prawda samo działanie składnika amla znane jest z rzekomo pozytywnego oddziaływania na problemy żołądkowe. W przypadku preparatu Amlan Forte okazuje się jednak, że wielu klientom dokucza ból żołądka oraz objawy podobne do tych, które towarzyszą grypie żołądkowej, w tym biegunka. Jeden z komentarzy zwrócił naszą szczególną uwagę, mówiąc o negatywnych skutkach ubocznych, właśnie na podobnych objawach, do opisanych przed chwilą, które ostatecznie zaważyły na wizycie w szpitalu. Inni z klientów z kolei skarżą się na wystąpienie objawów skórnych, być może z nietolerancji na składniki produktu. Z kolei inne źródła ponownie potwierdzają negatywne efekty uboczne, głównie u kobiet w postaci mdłości, nudności i zawrotów głowy, a także niskich efektów w utracie wagi. W większości przypadków, oprócz kilku pochwał mimo wszystko znajdujemy zalecenia do zmiany Amlan Forte na inne preparaty. Jaka jest tego przyczyna? Być może Amlan Forte nie jest w rzeczywistości taki, jakim opisuje go producent. Być może faktyczne skutki uboczne są na tyle silne i liczne, że klienci decydują się na przestanie jego stosowania. Być może preparat po prostu nie wykazuje się tak skutecznym działaniem odchudzającym, o którym możemy przeczytać na oficjalnej stronie.

Ile kosztuje Amlan Forte i ile tabletek znajduje się w opakowaniu?

W jednym opakowaniu znajduje się 100 kapsułek. Aby je nabyć, musimy zapłacić aż 90 PLN. Dlaczego aż? Jak na preparat o dość nieautentycznym pochodzeniu, zapleczu medycznym i dokumentacji działania to całkiem sporo. Warto dodać, że oferowana kwota to cena promocyjna. Ta bazowa wynosi natomiast aż 137 PLN. Produkt dostępny jest także w paczce 3 opakowań, w tym jedno gratis za 179 PLN.

Jaka jest nasza opinia o Amlan Forte?

Zawsze jesteśmy bardzo sceptyczni do preparatów, o których nie wiemy wszystkiego. Zawsze staramy się jednak pozostać obiektywnym i na własną rękę poszukujemy niezbędnych do zrecenzowania produktu informacji. To właśnie na ich podstawie, na podstawie opinie ekspertów, klientów, a także wielu innych źródeł, podejmujemy ostateczną decyzję. Niestety w przypadku Amlan Forte, stawiamy bezpieczeństwo naszych czytelników ponad wszystko, decydując się jednocześnie na nie polecenie Amlan Forte. Jego nie do końca pewne działanie, dodatkowo niesprawdzone i niepokojące skutki uboczne obserwowane u stosujących, wydają się na tyle poważne, aby uznać ten preparat za nie wart naszej i Państwa uwagi. Stanowczo nie polecamy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz