Wszystkie

ZobaczLek.pl – baza sprawdzonych opinii o lekach

Posted on
ZobaczLek.pl – baza sprawdzonych opinii o lekach
Rate this post

ZobaczLek.pl, czyli nowa platforma gdzie sprawdzicie podstawowe informacje o lekach, zarówno tych na receptę, jak i tych bez niej. Platforma cały czas jest w fazie rozwoju, a do bazy leków ZobaczLek.pl dołącza coraz to więcej preparatów.

Wielu z was może zadać sobie pytanie: po co nam kolejna platforma z bazą leków? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta. Wiele z dostępnych stron oferujących bibliotekę dostępnych do obiegu leków to zazwyczaj jednocześnie sklepy, które w zależności od tego, czy działają w ramach apteki, czy jako niezależny portal, oferują nam możliwość zakupu zarówno leków na receptę, jak i bez. Oczywiście leki zakupione na receptę w Polsce i tak należy osobiście odebrać w aptece za okazaniem posiadanego dokumentu. Pytanie zatem powinno brzmieć, czy potrzebne nam aż tyle platform, które starają się wydłużyć pole działania aptek? Oczywiście, że nie! Potrzeba nam natomiast rzetelnego i przystępnego źródła, z którego dowiemy się, do czego służy dany lek. Części z nas, takie informacje potrzebne będą z ciekawości, części natomiast w celu poznania przeznaczenia przyjmowanego leku.

 

Czym jednak spośród pozostałych portali wyróżnia się ZobaczLek.pl?

Przede wszystkim doskonałym, prostym i przystępnym dla każdego interfejsem. Już na stronie głównej spotykamy się z przejrzystością i praktycznością tego serwisu. Dostępne w postaci siatki kategorie leków zdecydowanie poprawiają orientację na stronie i umożliwiają natychmiastowe skierowanie użytkownika w sekcję o pożądanej zawartości informacji i bazy leków. Jeśli jednak interesuje nas konkretny preparat, którego nazwę znamy, wystarczy, że wprowadzimy ją w wyszukiwarkę, by od razu wyświetlić szukane pozycje. Co jednak gdy zupełnie nie wiemy, czego szukamy? Nic się nie stało, po to właśnie działa platforma, by pomóc każdemu znaleźć to, czego szuka. Wystarczy, że wpiszecie objaw, bądź interesującą was frazę, by system wyszukał potencjalnej listy leków, którymi możecie być zainteresowani.

Do czego jeszcze mamy dostęp ze strony głównej?

Z zakładki menu przejść możemy do sekcji artykułów ZobaczLek.pl, która poświęca nieco czasu najświeższym i najciekawszym wydarzeniom w świecie medycyny i farmacji. Serwis więc nie tylko jest samym zbiorem leków, ale i potencjalnie ciekawym źródłem wybranych wiadomości.

Bardzo ważnym elementem jest przejrzystość informacji o danym preparacie. Przeglądając listę medykamentów, możemy również zostawić własne opinie o danym leku, bądź zapoznać się z opiniami innych klientów, co bardzo często może okazać się pomocne w wyborze leku bez recepty, który planujecie zakupić.

Co więcej? Bezpośrednio pod sekcją komentarzy znajduje się panel wyświetlający leki spokrewnione z tym, który obecnie przeglądamy. Łącząc opinie klientów o preparatach, a także wyszukiwane przez system spokrewnienia pomiędzy lekami, ZobaczLek.pl okazuje się zatem także całkiem praktyczną witryną, ułatwiającą porównanie wielu leków oraz umożliwiającą podjęcie ostatecznej decyzji co do ich wyboru.

Nie wiem jak wy, ale my z pewnością będziemy zaglądać na witrynę ZobaczLek.pl. Dzięki tej platformie możemy zaoszczędzić nie tylko czas, ale przede wszystkim zaczerpnąć tych informacji, których właśnie szukaliśmy i to w tak przystępnym interfejsie.

By przejść do serwisu kliknijcie tutaj: BAZA LEKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *