iBright, czyli najlepsza droga do naprawdę białych zębów

Ile mamy sposób na wybielanie zębów?

Czyniąc to, co robimy najczęściej, czyli przeszukując wyniki wyszukiwarki, najprawdopodobniej dotrzemy do co najmniej kilkunastu. Nie zapominając do tego o naprawdę specjalistycznych metodach jak czyszczenie dentystyczne, czy profesjonalne wybielanie, a także indywidualnie wypracowanych metodach, znajdziemy ich naprawdę sporo. Dowodzenie, która z nich jest najskuteczniejsza, mogłoby okazać się niemożliwe. Możemy również przypuszczać, że owa skuteczność uwarunkowana jest także cechami indywidualnymi każdego z nas, w związku z czym potencjalnie najskuteczniejsza metoda, może okazać się efektywna jedynie dla pewnej grupy odbiorców. Bardzo łatwe natomiast jest dokonanie kategoryzacji metod w kontekście cen. Za te najbardziej profesjonalne, często wymagające wizyt u dentysty, możemy zapłacić naprawdę duże pieniądze. Za inne zapłacimy mniej. Warto jednak zauważyć, że w wielu przypadkach tańsze metody wcale nie okazują się gorsze w efekcie końcowym. Po które zatem sięgniemy?

Ostatnio mieliśmy okazję przetestować na własnych zębach produkt iBright. Produkt ten przeznaczony jest do wybielania naszych zębów na zasadzie likwidowania kolejnych odcieni oddalających je od idealnej bieli.

Z oficjalnych informacji o produkcie możemy dowiedzieć się o możliwości regeneracji koloru naszych zębów nawet o 14 tonów. Któż z nas nie chciałby mieć bielszych zębów, aby zupełnie przestać krępować się każdym kolejnym uśmiechem? Zapewne większość z nas przytaknęłaby takiemu rozważaniu. Przyjrzyjmy się zatem bliżej preparatowi iBright.

Wyjątkowy sukces skutecznego działania preparatu iBright kryje się w specjalnej zawartości składników w jego składzie.

Mowa tutaj przede wszystkim o nadboranie sodu, który jest źródłem aktywnego tlenu w preparacie, umożliwiając tym samym znacznie bardziej efektywną oksydację, a co za tym idzie, również wybielanie zębów. Dodatkowym elementem warunkującym doskonałe działanie jest obecność kryształków hydroksyapatytowych, które przywierając do powierzchni występowania przebarwień, pozwalają na jeszcze bardziej efektywne wybielanie twoich zębów. Ważne jest również specjalnie dobrane pH preparatu iBright, które chroni szkliwo zębów, zabezpieczając je przed zniszczeniem. To bardzo ważny punkt. Musimy pamiętać, że wiele skutecznych metod wybielania ciągnie za sobą niekiedy poważne ubytki na zdrowiu naszych zębów. Chyba nie tego przecież chcemy? Na szczęście mamy iBright!


Warto jednak pamiętać, że samo stosowanie produktu iBright, czy każdego innego preparatu mającego na celu wybielenie zębów, nie jest wystarczające. Aby cieszyć się skutecznie wybielonym uśmiechem, bardzo ważne jest unikanie w diecie czynników, które mogą być przyczynami powstawania przebarwień.

Od czego powstają przebarwienia na naszych zębach? Choćby przez codzienne, często bezcelowe, nieuzasadnione i nadmierne spożywanie kawy, herbaty, czerwonego wina, czy pozostałych alkoholi, a także soków. Osobom palącym nieobce są również przebarwienia powstałe właśnie na skutek palenia papierosów. Oczywiście nikt z nas nie mówi, abyście zupełnie zrezygnowali ze swojej ulubionej włoskiej kawy, czy lampki doskonałego wina. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby polecić wam ograniczenie w ich spożyciu. Co w przypadku papierosów? Dbając o wasze zdrowie, możemy jedynie spróbować zachęcić was do ich rzucenia. Zrobi to dobrze nie tylko dla waszego uśmiechu, który dostanie większą szansę na swój bielszy odcień, ale i także waszego organizmu, w całej jego strukturze. Ograniczając wpływ odpowiedzialnych za powstawanie osadu czynników, ułatwiacie działanie preparatowi iBright, który ma za zadanie wybielić wasze zęby.

Co dalej? Istotne są również wizyty u dentysty. Nie tylko możecie skorzystać w podstawowej oferty, na której zasadzie lekarz zadba o zdrowie waszych zębów, ale zyskujecie również okazję, by sięgnąć po takie zabiegi jak oczyszczenie zębów z kamienia. Dzięki dobremu stanowi waszych zebów pozwalacie produktowi iBright na jeszcze skuteczniejsze działanie i jeszcze bielsze zęby.

Zwracając uwagę na zawartość opakowania produktu, trzeba przyznać, że iBright to bardzo profesjonalny zestaw. W jego opakowaniu znajduje się gęsty żel, który dostanie się w najmniejsze szczeliny waszych zębów, LEDowa lampa z niebieskim światłem, wzorniki odcieni oraz elastyczna nakładka na zęby.

Poświęćmy też chwilę czasu na sam proces używania preparatu. Czytając opis i przyglądając się całemu procesowi, poczuliśmy się jak w trakcie naprawdę profesjonalnego zabiegu.

Cały proces wybielania przy użyciu produktu iBright może odbywać się na dwa sposoby, które różnią się od siebie częstotliwością wybielania oraz długością trwania całej terapii. Mowa tutaj o terapii 5 i 7-dniowej. W przypadku tej pierwszej do czynienia mamy z dwoma dniami poświęconymi na wybielanie, które przypadają na pierwszy i ostatni dzień. W przypadku terapii 7-dniowej do wybielania przystępujemy pierwszego, czwartego oraz siódmego dnia. W obu przypadkach na początku postępujemy analogicznie, co odbywa się na zasadzie zaaplikowania chusteczki wybielającej na palec oraz przeprowadzeniu wstępnego czyszczenia zębów przez jedną minutę. Kolejnym etapem jest nałożenie na zęby zawartego w opakowaniu żelu oraz rozłożenie również znajdującej się w pakiecie lampy. Każde jednorazowe włączenie lampy utrzymuje ją w działaniu przez 10 minut. Ile razy ją włączamy? Tu sprawa zależy od wybranej konfiguracji czasowej. W przypadku tej trwającej 5 dni, pierwszego dnia włączamy lampę aż trzy razy, by proces trwał 30 minut oraz dwukrotnie dnia ostatniego. W przypadku opcji trwającej 7 dni włączamy lampę trzykrotnie dnia pierwszego oraz jednokrotnie dnia czwartego i siódmego.

Czy jednak warto poświęcać temu produktowi czas? Według nas, a także klientów, którzy mieli styczność z tym produktem, zdecydowanie warto.

Oficjalne doniesienia producenta mówią o skutecznych efektach wybielania już po 5 dniach. To dosyć szybko. Być może nie tak, jak w prawdziwym gabinecie stomatologicznym, natomiast w zestawieniu z kosztami, iBright to jak najbardziej rozwiązanie godne zaufania.


Co więcej? Producent chwali się licznymi pozytywnymi opiniami na temat iBright ze strony wielu lekarzy stomatologów oraz instytucji, choćby takich jak Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków.

Nie poprzestaje jednak na tym. Na oficjalnej stronie produktu możemy przeanalizować wykres badania przeprowadzonego w okresie 7 dni u 100 pacjentów. Badania mówią same za siebie. iBright jest po prostu bardzo skuteczny. Z analizy badania wynika, że osoby w nim uczestniczące mogły cieszyć się uśmiechem bielszym o 8-12 odcieni w średnim okresie 5 dni. To bardzo duży postęp!

Obiektywnie analizując wszelkie dostępne informacje na temat preparatu iBright, konfrontując je z naprawdę niezwykle pozytywnym odbiorem działania produktu wśród realnych klientów, nie pozostało nam nic innego jak potwierdzić własne przekonania do produktu. iBright to nie tylko formuła o bardzo wysokiej skuteczności w wybielaniu zębów, ale i również bardzo bezpieczna i poparta faktyczną odpowiedzią przez klientów.  iBright to prawdziwy mistrz, który pomoże wybielić każde zęby i uwolnić je od przebarwień.

 

iBright – przetestuj tutaj z dodatkowym rabatem!

One Comment

  • patrycja napisał(a):

    kupiłam i jestem zadowolona. Zęby zdecydowanie bielsze. Sprzedawca udostępnił mi możliwość zakupu drugiego opakowania w lepszej cenie – jeżeli ktoś też chce skorzystać z mojego kodu to kupujcie tutaj: wybielanie zębów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *