Goji Cream — cena, działanie, opinie — krem odmładzający

Starając się o uzyskanie jak najbardziej idealnego stanu naszej twarzy, sięgamy po najróżniejsze preparaty dostępne na rynku. Mowa tutaj o kremach, żelach, peelingach, czy wszelakich innych domowych sposobach. Bardzo często decydujemy się także na skorzystanie z dostępnej oferty centrów SPA oraz korzystamy z wielu różnych zabiegów mających na celu oczyszczenie, odżywienie i odmłodzenie naszej twarzy.

Sprawa najczęściej tyczy się kobiet, choć i mężczyźni coraz częściej decydują się na podjęcie takich kroków. Spośród wybieranych sposobów oczyszczania, regeneracji i odmładzania naszej skóry twarzy, wciąż najchętniej sięgamy po metody umożliwiające nam codzienne stosowanie w domu. Bardzo wiele preparatów dostępnych w aptekach bądź pozostałych źródłach dystrybucji jest z pewnością godnych polecenia. Mimo wszystko wciąż napotykamy się na takie, z których zakupem wiąże się duże ryzyko. Mowa tutaj na przykład o preparacie Goji Cream.

Czym jest Goji Cream?

Goji Cream to krem przeznaczony do stosowania w celu zmniejszenia negatywnego wpływu procesów starzenia się skóry na jej zdrowie, a także w celu zmniejszenia objawów tych procesów. O jakich objawach mówimy? Przede wszystkim o zmarszczkach, deformacji skóry twarzy, wysychaniu skóry, a także pojawianiu się różnych niechcianych elementów skórnych jak zaskórniki, krosty i inne.

Jak działa Goji Cream?

Według producenta działanie Goji Cream to przede wszystkim hamowanie procesów starzenia się komórek. Składniki produktu wnikając w wewnętrzne warstwy naszej skóry, zwiększają skuteczność preparatu, przyczyniając się, jak mówi producent, do efektywnego zmniejszania skutków starzenia się komórek skóry. Co więcej? Goji Cream ma również na celu nawilżanie skóry, zapobieganie utracie substancji nawilżających oraz redukcję widocznych zmarszczek. Według producenta oferowany preparat wykazuje się działaniem odnawiającym i regenerującym elastyczność skóry.

Jak stosować Goji Cream?

Producent podzielił cały proces użytkowania kremu na trzy oddzielne etapy. Jakie to etapy? Pierwszym z nim jest oczyszczenie skóry twarzy z pozostałości znajdującego się na niej makijażu, zabrudzeń, czy różnych innych zanieczyszczeń. Kolejnym etapem jest natomiast nałożenie kremu na skórę twarzy oraz wmasowanie go okrężnymi ruchami przez chwilę czasu. Jaki jest kolejny? Trzeci etap to już działanie samodzielne nałożonego kremu, który przez 24 godziny będzie działał na nią nawilżająco i regeneracyjnie.

Co zawiera preparat Goji Cream i jak działają składniki?

Według tego, co znajduje się na oficjalnej stronie produktu, w składzie Goji Cream oprócz dużej dawki witamin (witamina C, witamina E, żelazo, witaminy z grupy B), minerałów, biotyny, betainy, znajdziemy także aminokwasy zaczerpnięte z jagód Goji, które według opisu produktu mają 500-krotnie większą zawartość witaminy C niż pomarańcze, dzięki czemu stają się doskonałym źródłem antyoksydantów. Co więcej, znajdziemy w składzie produktu? Tego niestety chyba nie dowiemy się przed zakupem produktu. Niestety producent nie udostępnia nam pełnego składu swojego preparatu, co z jednej strony sprawia, że zakup staje się ryzykowny. W końcu może nawet po zakupie nie dowiemy się co tak naprawdę znajduje się w stosowanym kremie. Chyba nie chcielibyśmy narażać swojej skóry na działanie nieznanych nam składników, które zamiast ją zregenerować, mogłyby przyczynić się do pogorszenia się jej stanu zdrowotnego. Co z działaniem? Niestety tu pojawia się kolejny problem. Nie mamy dostępu do informacji, które mogłyby precyzyjnie opisać działanie każdego z przynajmniej poznanych składników.

Opinie klientów i ekspertów.

W przypadku preparatu Goji Cream znów niestety mamy do czynienia jedynie z niepotwierdzonymi opiniami zarówno ze strony klientów, jak i ekspertów. Te zamieszczone na stronie niestety w żaden sposób nie wskazują niestety na nic autentycznego, jedynie komplementując działanie preparatu. W sekcji opinie ekspertów po raz pierwszy mamy do czynienia z jakąkolwiek nazwą wskazującą na firmę Hendel’s Garden. Poza nazwą niestety o firmie nie ma niestety śladu w internecie. O ile do internetu możemy mieć wielkie zarzuty, o tyle, jeśli nie jesteśmy w stanie sprawdzić w nim żadnego źródła na temat firmy, możemy z dość dużą pewnością stwierdzić, że z firmą, bądź produktem jest coś nie w porządku. Według rzekomych ekspertów preparaty spod znaku Hendel’s Garden, w tym Goji Cream przechodzą wiele testów dermatologicznych i klinicznych. Co więcej? Eksperci mówią o skuteczności działania preparatu u 97 na 100 osób stosujących preparat oraz o 93-procentowej skuteczności w zwalczaniu małych i ledwo widocznych zmarszczek już po 10 dniach od rozpoczęcia stosowania Goji Cream. Czy takie dane poparte są jakimikolwiek badaniami? Niestety nie posiadamy żadnych źródeł, by móc potwierdzić jakiekolwiek zdanie nie tylko w tej kwestii, ale także i każdej innej pozostałej dotyczącej preparatu.

Co w sprawie opinii konsumentów? I tu znów, oprócz kilku niepotwierdzonych, pochodzących ze strony producenta niestety nie możemy mówić o żadnych innych, które mogłyby przyczynić się do tego, abyśmy mogli powiedzieć pozytywne słowo o preparacie Goji Cream.

Goji Cream — cena

Cena oferowanego produktu, przez oficjalną stronę wynosi 169 PLN i jest rzekomo ceną promocyjną, stanowiącą jedynie 50% ceny podstawowej, która wynosi 338 PLN. Tradycyjnie, przygotowując się do pisania tej recenzji, przejrzeliśmy preparaty z podobnej dziedziny co Goji Cream. Musimy stwierdzić, że cena 338 PLN jest ceną absurdalną, uwzględniając przeciętny zakres cen podobnych preparatów, wahający się od nieco ponad 30 PLN do nawet ponad 260 PLN w przypadku naprawdę wyjątkowych preparatów. Skąd zatem wzięła się cena, która nie ma żadnego rzeczywistego uzasadnienia, a także wsparcia ze strony autentyczności produktu? Na to pytanie niestety nie odpowiemy. Jedyne co możemy stwierdzić, to fakt, że nabraliśmy jeszcze większych wątpliwości.

Czy Goji Cream jest wart rozważenia zakupu?

Podsumowując wszelkie zebrane informacje na temat produktu, konfrontując je z brakiem potrzebnych informacji w kilku kwestiach, a także uwzględniając produkty konkurencyjne, cenę i źródło informacji o produkcie, musimy z przykrością wyrazić swoją dezaprobatę odnośnie do produktu, jakim jest Goji Cream. Polecając go komukolwiek z was, podjelibyśmy się ogromnego ryzyka. Produkt Goji Cream nie ma w naszych oczach żadnej wartości, która mogłaby skłonić nas do swobodnego i pewnego polecenia. Stanowczo zatem nie polecamy jego zakupu. Pamiętajcie, że wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest o wiele ważniejsze, niż podejmowanie się ryzykownych metod w celu uzyskania idealnego wyglądu twarzy. Poszukajcie produktów, którym można zaufać.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz