Wszystkie

Collagenics — w trosce o zdrowie naszej skóry

Posted on
Collagenics — w trosce o zdrowie naszej skóry
Rate this post

Dbanie o wygląd skóry to czynność, której podejmujemy się niemal każdego dnia. Do zdrowej, gładkiej i czystej skóry uwagę przykładają przede wszystkim kobiety, jednakże sprawa nie jest zupełnie obca reprezentantom płci męskiej.

W ofercie rozmaitych centrów kosmetycznych, a także gabinetów SPA znajdziemy już nie tylko standardowe zabiegi jak peeling, czy relaksacyjne maseczki, ale także coraz to bardziej profesjonalne i rozwinięte metody z poważnym zapleczem medyczno-technicznym. Mowa tutaj przykładowo o terapiach laserowych, które za pomocą odpowiednich foto-impulsów przyczyniają się do wzmożenia procesu wydalania nagromadzonej melaniny, co skutkuje przede wszystkim znikaniem przebarwień z powierzchni naszej skóry. Jeżeli naprawdę zależy nam na idealnym wyglądzie i zdrowiu naszej skóry, w każdej chwili możemy zafundować sobie również zabieg mikro-dermabrazji, który za pomocą przyrządu z diamentową głowicą ścierającą, oczyści naszą skórę z jej powierzchniowej warstwy oraz usunie złuszczone komórki. Do bardziej mechanicznych zabiegów, ingerujących już w powierzchnię tkanki skórnej, należą mezoterapia igłowa, dermapen, czy tak zwany wampirzy lifting, który według doniesień cechuje się największą skutecznością w regeneracji wyglądu skóry twarzy.

Doskonale rozwinięta oferta salonów kosmetycznych dostępna jest dla nas od ręki. Jedyną przeszkodą mogą okazać się ceny oraz nas czas. W przypadku cen warto dostrzec, że z roku na rok stają się one coraz bardziej przystępne szerszemu gronu osób. Co jednak kiedy nie mamy czasu bądź nie czujemy potrzeby poświęcenia go na wszelkiego rodzaju zabiegi, a także preferujemy wykonanie kuracji samodzielnie dostępnymi metodami domowymi?

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy zakupić odpowiednie dla naszej skóry preparaty. W przypadku środków tego typu, na pierwszą myśl nasuwa nam się produkt Collagenics. Dlaczego akurat ten? Bo to właśnie kolagen jest czynnikiem warunkującym stan naszej skóry. Jego obecność w organizmie odpowiedzialna jest za utrzymywanie elastyczności skóry na odpowiednim poziomie, a także za zapobieganie powstawania zmarszczek na skutek naturalnego procesu starzenia się. Czym zatem jest Collagenics? Podobnie jak niektóre z zabiegów, Collagenics to niemechaniczny sposób na pobudzenie produkcji kolagenu w skórze. Wzmożona produkcja tego czynnika zredukuje powstałe już zmarszczki, a także stanie w obronie twojej skóry w walce z powstawaniem nowych. Działanie Collagenics dodatkowo odpowiednio nawilża skórę i wpływa na jej regenerację, po zmaganiach z czynnikami środowiska, a także nieodpowiednią dietą. Oddziaływanie promieni słonecznych, temperatury, wilgotności powietrza,  także dieta, mają ogromny wpływ na stan naszej skóry. Według oficjalnych informacji Collagenics potrafi przyczynić się do redukcji zmarszczek o ponad 40 procent.

Co znajdziemy w składzie tego preparatu? Oczywiście, jak mówi sama nazwa, najważniejszym składnikiem Collagenics jest kolagen. Co więcej?

Pozostałe pozycje to składniki takie jak L-arginina, kwas hialuronowy, maca, magnez, zielona herbata, czy ekstrakt z palmy sabałowej i kolcorośli. Poświęciliśmy już chwilę czasu na wyjaśnienie pozytywnego działania kolagenu, wpływającego na nawilżenie, elastyczność, redukcję zmarszczek oraz odmłodzenie skóry. Warto poświęcić również chwilę na poznanie działania pozostałych składników. Zacznijmy zatem od L-argininy. Działanie tego składnika umożliwia syntezę kolagenu, co czyni go niezbędnym składnikiem w procesie regeneracji i usuwania efektów procesu starzenia się skóry. Bardzo ważną cecha tego składnika jest także działanie regeneracyjne w kontekście bariery lipidowej, która stanowi naturalny płaszcz ochronny dla naszej skóry. Kwas hialuronowy pozytywnie wpływa na nawilżenie skóry za pomocą utrzymywanej przez swoje działanie bariery zatrzymującej wilgoć. To również bardzo ważny składnik w kontekście działania odmładzającego, regenerującego, a także wygładzającego skórę. Maca, czyli pochodząca z peruwiańskich Andów, rosnąca na wysokości powyżej 3500 metrów roślina, to niezwykle skuteczny składnik przyspieszający produkcję kolagenu. Przypisuje mu się także działanie detoksykujące skórę ze szkodliwych substancji. Maca wykazuje się również pozytywnym wpływem na kolory skóry. Magnez, zielona herbata oraz ekstrakty z palmy sabałowej i kolcorośli to składniki uzupełniające, wpływające na spowalnianie procesów starzenia skóry, oraz na utrzymywanie jej w zdrowej kondycji.

W przeciwieństwie do wielu preparatów, na siłę promowanych i uznawanych przez swoich producentów za leki, Collagenics oficjalnie przyjmuje status suplementu diety. Skąd możemy mieć jednak pewność, że preparat przeznaczony jest dla nas?

We wskazaniach do użycia producent wymienia przede wszystkim przeznaczenie produktu do stosowania u osób, które dotknięte są zmarszczkami, czy innymi efektami powstałymi na skutek procesów starzenia się skóry. Dzięki zawartości jedynie naturalnych składników, Collagenics może pochwalić się całkowitym bezpieczeństwem do stosowania u wszystkich z wymienionymi problemami, wyłączając jednak kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Collagenics stosuje się każdego dnia, zażywając dwukrotnie jedną tabletkę równocześnie z posiłkiem.

Oficjalne badania preparatu donoszą 45-procentową skuteczność w redukcji zmarszczek twarzy oraz 33-procentowy postęp w regeneracji skóry.

Wyniki badań mówią o pozytywnym wpływie na elastyczność i nawilżenie skóry, które zwiększa się o około 27 procent. Do dodatkowych efektów warto włączyć także działanie odmładzające Collagenics oraz poprawę kolorytu naszej skóry. Najważniejszym elementem jest natomiast pozytywny odbiór ze strony konsumentów. Otrzymywane pozytywne komentarze napływają przede wszystkim ze strony kobiet powyżej 45 roku życia. To bardzo ważne, by dostrzec ten fakt. To właśnie kobiety powyżej 40 roku życia szczególnie narażone są na negatywne skutki procesu starzenia się skóry. Odpowiadające pozytywnym komentarzem klientki należą zazwyczaj do zakresu wiekowego od 45 do 60 roku życia. To chyba doskonały znak, że preparat jest faktycznie skuteczny i warto zwrócić na niego uwagę.

Jeśli zatem jesteście zadowoleni z zaprezentowanego preparatu, możecie wypróbować Collagenics na własnej skórze i dołączyć do grona zadowolonych klientów. Jeśli jednak mimo testów uznacie, że działanie preparatu nie sprostało waszym oczekiwaniom i wymaganiom, macie prawo oficjalnie zwrócić produkt i otrzymać zwrot kosztów.

Preparat możecie nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony produktu.

 

Collagenics – przetestuj tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *