Wszystkie

Cellactiv – cena, opinie, działanie – preparat do zwalczania cellulitu

Posted on
Cellactiv – cena, opinie, działanie – preparat do zwalczania cellulitu
Rate this post

Cellulit to obejmujące coraz większą część nowoczesnego społeczeństwa schorzenie, dotykające kobiet. Na pojawienie się lipodystrofii typu kobiecego, jak też nazywa się cellulit, wpływ mają zmiany, jakie dokonują się w okolicach skóry właściwej oraz jej tkanki podskórnej. Zwężenie naczyń krwionośnych, zaburzenia metabolizmu tkanki podskórnej i zwiększony podział tkanki łącznej to główna przyczyna powstawania rozrostu komórek tłuszczowych, które odpowiedzialne są za objawy cellulitu. O jakich objawach mówimy?

Przede wszystkim o nierównościach i wgłębieniach w skórze. Jakie są przyczyny cellulitu? Jest ich co najmniej kilka. Jednym powodem są zaburzenia hormonalne odpowiedzialne za zwiększoną przepuszczalność naczyń krwionośnych i limfatycznych na skutek podwyższonego stężenia estrogenów nazywanych też hormonami kobiecości. Wynikające z tego faktu gromadzenie się płynów fizjologicznych w obszarach międzykomórkowych, jest odpowiedzialne za powstawanie zaburzeń mikrokrążenia, co z kolei daje efekt zwany cellulitem. Na powstawanie cellulitu wpływ mają także działania progesteronu, niewłaściwa dieta, czy siedzący tryb życia. Również niektóre czynniki genetyczne, takie jak skłonności do zaburzeń w strukturach tkanki łącznej, żylaki mogą wspierać powstawanie cellulitu u kobiet. Co z tym faktem zrobić? Oprócz zmiany w prowadzonym stylu życia w kwestii diety i aktywności fizycznej na rynku SPA dostępnych jest wiele metod pozwalających nam na pozbycie się objawów cellulitu. Mówimy tutaj o zabiegach takich jak masaż próżniowy, jonoforeza, oxyterapia, czy mezoterapia, a nawet kriolipoliza wymrażająca komórki tłuszczowe. Najczęstszym sposobem, wystarczającym w pierwszych, lekkich fazach cellulitu wystarczającym postępowaniem jest natomiast zmiana diety, wysiłek fizyczny oraz przyjmowanie odpowiednich preparatów, czy suplementów diety, wsparte kilkoma prostymi domowymi metodami, na przykład masażem ud. Jednym z takich preparatów, wartych uwagi kobiet z początkową fazą cellulitu, jest Cellactiv.

Czym jest Cellactiv?

Cellactiv to preparat w formie tabletek będący suplementem diety przeznaczonym dla kobiet zmagających się z objawami cellulitu. Jak opisuje producent, preparat zawdzięcza swoją skuteczność, działając na problem bezpośrednio od środka poprzez rozbijanie komórek tłuszczowych nagromadzonych w przestrzeni podskórnej, które są główną przyczyną powstałych objawów skórnych.

Czym według producenta wyróżnia się Cellactiv od pozostałych suplementów diety?

Jak wspomnieliśmy, tabletki Cellactiv działają na komórki tłuszczowe bezpośrednio od środka, co według producenta jest nieosiągalne dla większości kremów dostępnych na objawy cellulitu.

Co zawiera Cellactiv?

Cellactive to, jak mówi producent, specjalna kompozycja składników, dostosowania do skutecznego zwalczania “skórki pomarańczowej”, czyli pierwszej fazy cellulitu obejmującej biodra, uda, pośladki, ramiona, kolana kobiet. Producent zapewnia 100-procentowy naturalny skład Cellactiv oraz jego pełne bezpieczeństwo przy stosowaniu.

Jak działa Cellactiv i czy jest skuteczny?

Według opisu badań oraz na bazie przeprowadzonych analiz z ich wyników stwierdzono wysoką skuteczność działania preparatu objawiającą się niemal 85-procentową skutecznością w redukowaniu cellulitu już w pierwszych 4 tygodniach stosowania Cellactive. Kobiety stosujące preparat zauważyły u siebie nie tylko efekty wygładzenia skóry, której stan poprawił się o około 70 procent, ale także i zmniejszenie obwodu ud, średnio o 3 cm.

Opinie ekspertów. Czy warto?

Nim przejdziemy do zbadania ogólnej opinii klientek stosujących preparat Cellactive, zwróćmy wpierw uwagę na oceny ekspertów i osób, które mogą potwierdzić jego działanie na tle medycznym. W większości eksperci wypowiadają się w tej sprawie na bazie współpracy z pacjentkami przyjmującymi Cellactiv, mając w ten sposób realne zaplecze wskazujące na skuteczne efekty działania preparatu. Według nich preparat w wielu przypadkach potrafi skutecznie zastąpić konieczność podejmowania się zabiegów leczniczych, czy stosowania innych preparatów, które bardzo często w przeciwieństwie do Cellactiv, po prostu zawodzą. Według lekarzy, w tym tych pracujących przy tworzeniu formuły preparatu, jego działanie ma pozytywny wpływ na redukcję objawów cellulitu, ale także i poprawę samopoczucia stosujących go kobiet, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa ze strony Cellactiv.

Cellactiv w odbiorze konsumentek.

Zapoznając się z dostępnymi opiniami, bardzo łatwo jest zebrać je razem i wysunąć jednoznaczny wniosek. Prepeparat Cellactiv wykazuje się dużą skutecznością działania, przyczyniając się do ogromnego zadowolenia stosujących go kobiet. Klientki nie tylko przysyłają pozytywne informacje, ale również dokumentują pozytywne działanie Cellactiv za pomocą zdjęć, pokazujących prawdziwe efekty po zastosowaniu preparatu. Postanowiliśmy przytoczyć wam jedną z nadesłanych opinii.

Cześć, chciałabym podzielić się z wami ostatnimi efektami przyjmowania preparatu na cellulit. Problem początkowo ignorowałam, ale w końcu namówiona przez koleżankę na basenie zdecydowałam się zacząć działać, nim objawy się nasilą, a ich zwalczanie okaże się później trudniejsze, bądź niemożliwe. Spróbowałam trochę zmienić swoją dietę i nawet udało mi się przez pewien czas regularnie uprawiać bieganie z samego rana. Później miałam kilka problemów z utrzymywaniem regularności treningów, ale myślę, że wszystko sumowało się z dość częstymi wypadami na basen z tą samą koleżanką. Po kilku tygodniach stosowania preparatu Cellactiv zaczęłam dostrzegać pierwsze efekty. Moja skóra trochę się wygładziła i ujędrniła, a to były dopiero początki. Aktualnie zauważam dużą poprawę i planuję dalsze stosowanie Cellactiv jeszcze przez kilka tygodni. Poleciłam go już kilku koleżankom zmagających się z tym samym problemem. Poproszono mnie, abym oceniła, czy warto go komuś polecać. Myślę, że skoro już to robię, a preparat naprawdę działa, oczywiście, że warto.

Cena Cellactiv

Cena produktu zależna jest od konfiguracji, w jakiej go nabędziemy. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i starczy na miesięczną kurację. Możemy je nabyć za 149 PLN, wliczając w to darmową wysyłkę. Jeśli planujemy stosowanie Cellactiv przed dłuższy okres, producent oferuje go jeszcze w dwóch opcjach. Mowa tutaj o zestawie z dwoma opakowaniami + jedno gratis za 299 PLN oraz zestawie 3 opakowań + 3 gratis za 447 PLN zamiast 894 PLN, gdybyśmy dokonywali zakupu pojedynczych opakowań. Możemy zatem zaoszczędzić znaczna ilość pieniędzy. Producent oferuje również 90-dniowy okres możliwości zwrotu produktu.

Jaka jest nasza ocena?

Cóż, na pewno w dużym stopniu bazujemy ją na realnym doświadczeniu klientek oraz ich komentarzy odnośnie do działania preparatu. Jednocześnie przyglądając się wszelkim informacjom na temat przeprowadzonych badań, a także doniesieniom o 97-procentowej skuteczności działania Cellactiv, wspartych zapewnieniem bezpieczeństwa i jakości, ostateczne pozostaniemy przy zdaniu, aby uznać produkt za godny polecenia i warty uwagi klientek, walczących z uporczywym cellulitem. Polecamy wam Cellactiv.

 

Cellactiv możecie przetestować tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *